fbpx
Винищувачі CF-18 з Канади залучили до Rapid Trident

Винищувачі CF-18 з Канади залучили до Rapid Trident

F/A-18 Hornet Rapid Trident Авіація Винищувач ЗСУ Канада Королівські ПС Канади навчання ПС ЗСУ Су-27 Україна

Канадські винищувачі CF-18 долучилися до багатонаціональних навчань Rapid Trident-2021, що проходять в Україні.

Про це інформує Мілітарний.

Американський підрозділ Національної гвардії штату Вашингтон, у співпраці з канадськими військовими викликали авіаційну підтримку під час навчальної демонстрації на військових навчаннях Rapid Trident-2021, повідомили на офіційній сторінці Об’єднаної багатонаціональної групи з підготовки-Україна

Канадські бойові літаки CF-18 та українські винищувачі СУ-27 пролетіли в небі над військовими позиціями для імітації удару по наземним об’єктам.

Ця багатонаціональна взаємосумісність показує наскільки добре країни-партнери можуть спільно працювати на землі та у повітрі, – зазначили у повідомленні JMTG-U (Об’єднаної багатонаціональної групи з підготовки-Україна)

Окрім того до навчань залучаються і американські військові гелікоптери Sikorsky UH-60 Black Hawk, які на Rapid Trident-2021 виконують навчально-бойові завданння в українському небі.

До багатонаціональних українсько-американських військових навчань Rapid Trident-2021, які стартували 20 вересня на Львівщині, залучені підрозділи з багатьох країн світу.

Окрім України та США, в них беруть участь військовослужбовці Болгарії, Канади, Грузії, Федеративної Республіки Німеччини, Італійської Республіки, Йорданського Хашимітського Королівства, Литовської Республіки, Республіки Молдова, Ісламської Республіки Пакистан, Республіки Польщі, Румунії, Туреччини та Великої Британії. Також до навчань долучився особовий склад Литовсько-Польсько-Української бригади.

Танки Збройних сил України (ЗСУ)

Механізовані, танкові та артилерійські підрозділи Збройних сил України під час тренувань відпрацьовують методи ведення активної оборони і тактики наступальних дій.

25 вересня, було здійснено спільне десантування військових США та України з літака С-130. Десантування було здійснено над Яворівським полігоном. Також участь у стрибках приймали польські десантники. Військові застосували парашутні системи американського виробництва.

Напередодні інструктори США провели масштабне передстрибкове тренування військовослужбовців Десантно-штурмових військ ЗС України.

Українсько-американські військові навчання Rapid Trident – 2021 триватимуть до 1 жовтня 2021 року. В них беруть участь близько 6000 військовослужбовців.


Сподобався матеріал? Підтримай незалежний проект - одна кава - 30 гривень - дозволять нам працювати для Вас!


➡ Приват 4149 6293 1808 2567

➡ monobank: 4441 1144 4179 6255

➡ PayPal [email protected]

➡Patreon https://www.patreon.com/milinua  

 


Побачили неточність чи маєте чим доповнити матеріал? Напишіть нам: [email protected]

Підписуйтесь на наші соцмережі:
Facebook
Twitter
YouTube
Телеграм
Viber


F/A-18 Hornet Rapid Trident Авіація Винищувач ЗСУ Канада Королівські ПС Канади навчання ПС ЗСУ Су-27 Україна