fbpx
Випробування «Тайфун-1»: Підтверджено середню дальність та кучність

Випробування «Тайфун-1»: Підтверджено середню дальність та кучність

Артилерія БМ-21 «Град» Випробування КБ «Південне» РСЗВ Україна

Під час нещодавнього випробування реактивного снаряду «Тайфун-1» було підтверджено середню дальність стрільби та кучність влучання.

Про це повідомила пресслужба Міністерства оборони України.

Дослідні зразки цього озброєння розроблені Державним підприємство «КБ „Південне“ імені М.К.Янгеля» з міста Дніпро.

Роботи виконуються у межах відповідної дослідно-конструкторської роботи відповідно до договору із Міністерством оборони України у тісній кооперації з підприємствами вітчизняного оборонно-промислового комплексу.

Реактивний снаряд «Тайфун-1»

Окрім ДП «КБ «Південне» до розробки залучено Павлоградський механічний завод, ДП «ВО «Південний машинобудівний завод», ДП «НВО «Павлоградський хімічний завод», ДП «НВК «Фотоприлад», ДП «Державний науково-дослідний інститут хімічних продуктів» та інших виконавців.

За раніше озвученою інформацією, максимальна дальність 122-мм реактивного снаряду «Тайфун-1» до реактивної системи залпового вогню типу БМ-21 «Град» складає 40 км.

Заряджання реактивного снаряду «Тайфун-1»

Для отримання у режимі реального часу телеметричної інформації з борту реактивних снарядів, під час їхнього польоту задіяли наземний мобільний вимірювальний пункт, що також створений цим підприємством.

У квітні минулого реактивні снаряди випробували на максимальну дальність, а самі стрільби провели на Одещині.

Пуск 122-мм реактивного снаряду «Тайфун-1» 29 квітня 2020 року

Випробування 122-мм реактивних снарядів системи залпового вогню «Тайфун-1» розробки та виробництва КБ «Південне» розпочались у 2019 році, коли проводили перший етап випробувань з пусками ракети на мінімальну відстань за для перевірки роботи нового реактивного двигуна снаряду.


Це цікаво: Військові показали стрільби з “Богдани”


Про розробку нових далекобійних реактивних снарядів стало відомо в ході міжнародної виставки «Зброя та безпека 2018», тоді під час відвідин заходу Секретарем Ради національної безпеки та оборони Олександр Турчинов озвучив першу інформацію щодо цієї розробки.

Також у КБ «Південне» розказали, що окрім випробування «Тайфун-1» проводяться роботи зі створення на його базі керованого снаряду «Тайфун-1М», а також модернізованих версій принципово нових реактивних систем залпового вогню «Тайфун-2» і «Тайфун-4».


Сподобався матеріал? Підтримай незалежний проект - одна кава - 30 гривень - дозволять нам працювати для Вас!


➡ Приват 4149 6293 1808 2567

➡ Моно: 4441 1144 4179 6255

Артилерія БМ-21 «Град» Випробування КБ «Південне» РСЗВ Україна