Виробництво боєприпасів: техпереоснащення заводу “Імпульс”

Виробництво боєприпасів: техпереоснащення заводу “Імпульс”

Виробництво боєприпасів Укроборонпром

На КП “Шосткинський казенний завод “Імпульс” створюється новітній виробничий центр, який замикає повний цикл виробництва артилерійських боєприпасів та ракетного озброєння.

Про це повідомляє прес-служба Укроборонпрому

Наразі завершено встановлення десятків верстатів з числовим програмним управлінням, які дозволять збільшити продуктивність підприємства.

Для організації виробництва на шосткинському заводі здійснено масштабні роботи з підготовки цеху, який відповідає міжнародним нормам високоточного виробництва.

Підлогу залито спеціальним полімерним покриттям високою міцності, здатним витримати верстати вагою понад 5 тонн. Для забезпечення стабільного режиму вологи та температури налагоджено систему кондиціонування та фільтрації повітря. Крім того, оновлено система електроживлення, освітлення та застосовано енергозберігаючі технології.

“Вже завершено 90% робіт із запуску високоточного виробничого майданчика. Впродовж наступних 30-50 днів триватиме налагодження усіх верстатів. На новому обладнанні ми вироблятимемо деталі із точністю, яка вимірюється у мікронах. Окрім того, завдяки цим верстатам ми значно знизимо собівартість продукції. Для розуміння: востаннє таке масштабне оновлення обладнання відбувалося десятки років тому. Тобто, ці новітні верстати сформують виробничі потужності “Імпульсу” на наступні десятиріччя”, – заявив директор КП “Шосткинський казенний завод “Імпульс” Євген Чернов.

Нагадаємо, що КП “Шосткинський казенний завод “Імпульс” спільно з ПрАТ “Кузня на Рибальському”, розпочало серійне виробництво боєприпасів для 40-мм автоматичного гранатомету – ПГОФ-40, які відповідають стандарту НАТО.

Також заводом було освоєно виробництво спеціальних інертних 40-мм боєприпасів ПГІ-40, які використовуються для пристрілки автоматичного гранатомету та навчання особового складу.

Окрім того, КП “Шосткинський казенний завод “Імпульс”, спільно з ПрАТ “Кузня на Рибальському”, освоює виробництво ВОГ-25В, які призначені для стрільби з підствольних гранатометів ГП-25 для автоматів, що стоять на озброєнні силових структур України.

Виробництво боєприпасів Укроборонпром