fbpx
Виробництво боєприпасів: техпереоснащення заводу “Імпульс”

Виробництво боєприпасів: техпереоснащення заводу “Імпульс”

Виробництво боєприпасів Завод «Імпульс» Укроборонпром

На КП “Шосткинський казенний завод “Імпульс” створюється новітній виробничий центр, який замикає повний цикл виробництва артилерійських боєприпасів та ракетного озброєння.

Про це повідомляє прес-служба Укроборонпрому

Наразі завершено встановлення десятків верстатів з числовим програмним управлінням, які дозволять збільшити продуктивність підприємства.

Для організації виробництва на шосткинському заводі здійснено масштабні роботи з підготовки цеху, який відповідає міжнародним нормам високоточного виробництва.

Підлогу залито спеціальним полімерним покриттям високою міцності, здатним витримати верстати вагою понад 5 тонн. Для забезпечення стабільного режиму вологи та температури налагоджено систему кондиціонування та фільтрації повітря. Крім того, оновлено система електроживлення, освітлення та застосовано енергозберігаючі технології.

“Вже завершено 90% робіт із запуску високоточного виробничого майданчика. Впродовж наступних 30-50 днів триватиме налагодження усіх верстатів. На новому обладнанні ми вироблятимемо деталі із точністю, яка вимірюється у мікронах. Окрім того, завдяки цим верстатам ми значно знизимо собівартість продукції. Для розуміння: востаннє таке масштабне оновлення обладнання відбувалося десятки років тому. Тобто, ці новітні верстати сформують виробничі потужності “Імпульсу” на наступні десятиріччя”, – заявив директор КП “Шосткинський казенний завод “Імпульс” Євген Чернов.

Нагадаємо, що КП “Шосткинський казенний завод “Імпульс” спільно з ПрАТ “Кузня на Рибальському”, розпочало серійне виробництво боєприпасів для 40-мм автоматичного гранатомету – ПГОФ-40, які відповідають стандарту НАТО.

Також заводом було освоєно виробництво спеціальних інертних 40-мм боєприпасів ПГІ-40, які використовуються для пристрілки автоматичного гранатомету та навчання особового складу.

Окрім того, КП “Шосткинський казенний завод “Імпульс”, спільно з ПрАТ “Кузня на Рибальському”, освоює виробництво ВОГ-25В, які призначені для стрільби з підствольних гранатометів ГП-25 для автоматів, що стоять на озброєнні силових структур України.


Сподобався матеріал? Підтримай незалежний проект - одна кава - 30 гривень - дозволять нам працювати для Вас!


➡ Приват 5168 7422 0031 9014

➡ Моно: 4441 1144 4179 6255


Побачили не точність чи Вас є що доповнити по матеріалу? Напишіть нам: info@mil.in.ua

Підписуйтесь на наші соцмережі:
Facebook
Twitter
YouTube


Виробництво боєприпасів Завод «Імпульс» Укроборонпром