fbpx
Єгипет модернізує свої гелікоптери AH-64 Apache

Єгипет модернізує свої гелікоптери AH-64 Apache

AH-64 Lockheed Martin Авіація Африка Гелікоптери Єгипет Закупівлі Модернізація Світ США

Єгипет модернізує 25 своїх ударних гелікоптерів AH-64 Apache Повітряних сил.

Про це інформує Мілітарний.

Компанія Lockheed Martin, 7 січня, повідомила про укладання контракту з Міністерством оборони США про участь у програмі модернізації бойових гелікоптерів AH-64D Apache, які належать Повітряним силам Єгипту.

Частка компанії становить 102 мільйони доларів, її робота стосується постачання систем та сенсорів нічного бачення TADS/PNVS третього покоління, що надають пілотам можливості для безпечного польоту вдень, вночі та при несприятливих погодних умовах. А також денний датчик третього покоління Gen III (Gen III DSA) для визначення цілі для ураження.

Відповідно до замовлення, Lockheed Martin постачає оновлені комплекти датчиків як частину роботи з оновлення 25 бойових гелікоптерів AH-64D до рівня AH-64E.

Ah-64 Apache. Фото з відкритих джерел

Оновлені системи дозволяють пілотам Apache бачити зображення високої роздільної здатності, високої чіткості, близького інфрачервоного та кольорового зображення на дисплеях кабіни.

Gen III DSA також пропонує новий маркер лазерної вказівки, який покращує координацію з наземними військами, і оновлений багаторежимний лазер із безпечним для очей позначенням дальності, який підтримує політ у міському середовищі та важливі навчальні вправи.

Роботи будуть виконуватися на вертолітному заводі Boeing Apache в місті Меса, штат Арізона, орієнтовна дата завершення – липень 2024 року.

Єгипет

Про те, що Єгипет хоче модернізувати свої гелікоптери Apache ми писали у 2020 році. Попередньо передбачалося модернізувати 43 машини.

Ударний гелікоптер AH-64 Apache Єгипту

Нині Єгипет має на озброєнні 45 гелікоптерів AH-64D. Перші 35 були придбані по контракту 2003 року. Решту 10 машин Каїр отримав по контракту 2010 року.

Гелікоптери AH-64D знаходяться на озброєнні 550 полку ударних гелікоптерів збройних сил Єгипту. До складу цього полку входять 2 ескадрильї – 51-ша (Ваді аль-Джандалі) та 52-га ескадрилья (Ез Заказік).

AH-64E Apache. Фото з відкритих джерел

AH-64E Apache Guardian – модифікація гелікоптера з лопатями гвинтів з композитних матеріалів, двигунами T700-GE-701D , найсучаснішою електронною системою управління польотом, що здатна керувати кількома безпілотними літальними апаратами.


Сподобався матеріал? Підтримай незалежний проект - одна кава - 30 гривень - дозволять нам працювати для Вас!


➡ Приват 4149 6293 1808 2567

➡ monobank: 4441 1144 4179 6255

➡ PayPal [email protected]

➡Patreon https://www.patreon.com/milinua  

 


Побачили неточність чи маєте чим доповнити матеріал? Напишіть нам: [email protected]

Підписуйтесь на наші соцмережі:
Facebook
Twitter
YouTube
Телеграм
Viber


AH-64 Lockheed Martin Авіація Африка Гелікоптери Єгипет Закупівлі Модернізація Світ США