fbpx
З Росії до України везли комплектуючі до парашутів

З Росії до України везли комплектуючі до парашутів

Донбас ДПСУ Контрабанда Луганщина Україна

З Росії до України везли комплектуючі до парашутів, що переміщувалися через державний кордон без відповідної сертифікації.

Про це повідомляє пресслужба ДПСУ.

Прикордонники Луганського загону спільно зі співробітниками митниці виявили ці товари  в пункт пропуску «Мілове».

На Луганщині, автомобілем марки «Шевроле» наш співвітчизник прямував з РФ в Україну та віз незадокументовану продукцію

Під час огляду транспортного засобу оглядова група виявила 10 парашутних комбінованих уніфікованих приладів, – повідомили в ДПСУ

Такі пристрої призначені для розкриття ранця парашута або введення в дію інших пристроїв, що розкривають парашут та можливо є товарами подвійного використання.

Комбіновані уніфіковані парашутні прилади виявлені при обшуку автомобіля

В ході спілкування з громадянином України було з’ясовано, що комплектуючі парашутної системи він придбав на території РФ. Збувати напівавтомати планував вже на території України через інтернет-магазини.

Для прийняття подальшого правового рішення товар та авто прикордонники передали співробітникам компетентних правоохоронних органів.

Міжнародна передача товарів подвійного використання супроводжується спеціальними документами як суб’єкту здійснення такої діяльності, так і спеціальної сертифікації об’єкту міжнародної передачі. А ось у «кур’єра» жодних дозвільних документів, ні на товар, ні на передачу такого товару не було.

У березні 2020 року під час спроби незаконного переміщення товарів військового призначення, співробітники СБУ затримали одного з учасників групи контрабандистів на території Дворічанського району Харківської області.

З позашляховика зловмисника правоохоронці вилучили 11 електромагнітних пристроїв, що використовуються для комплектування російської авіаційної техніки, а також 64 інфрачервоних патрона, призначених для захисту російських літаків від керованих ракет.

Прилади авіатехніки Укроборонпрому. Фото: Пресцентр СБУ

Проведено понад 30 обшуків на території Харківської та Миколаївської областей. Вилучено продукцію військового призначення, документи офшорних та фіктивних компаній, банківські платіжні картки, а також кошти, можливо здобуті злочинним шляхом.

Відзначається, що двом учасникам групи слідчі Управління СБУ в Харківській області повідомили про підозру за ч. 2 ст. 201 (контрабанда) Кримінального кодексу України. Готуються повідомлення про підозру іншим учасникам групи за статтями 263, 333, 201 КК України.


Сподобався матеріал? Підтримай незалежний проект - одна кава - 30 гривень - дозволять нам працювати для Вас!


➡ Приват 5168 7422 0031 9014

➡ Моно: 4441 1144 4179 6255


Побачили не точність чи Вас є що доповнити по матеріалу? Напишіть нам: info@mil.in.ua

Підписуйтесь на наші соцмережі:
Facebook
Twitter
YouTube


Донбас ДПСУ Контрабанда Луганщина Україна