fbpx
З’явилось фото прототипу БМП «Кевлар-Е»

З’явилось фото прототипу БМП «Кевлар-Е»

БМП Бронетехніка ОПК Україна

У мережі з’явилось фото прототипу БМП «Кевлар-Е» від приватної компанії «Укріннмаш».

Про це повідомляє Український мілітарний портал.

Вперше зображення цієї бойової машини у вигляді проєкту та деяких коротких даних з’явилось у 2018-у році.

БМП «Кевлар-Е» виготовлена на шасі САУ 2С1 де замість башти зі 122-мм гарматою зроблена надбудова для збільшення висоти десантного відділення та встановлений бойовий модуль «Штурм».

Екіпаж бойової машини складаю 3 особи:

  • командир машини
  • навідник
  • механік-водій

Також ця БМП може брати до 6 військовослужбовців десанту.

Нещодавно один з авторів нашого порталу Mariner – публікував інший проект цієї компанії під назвою «Кевлар», що був продемонстрований під час виставки «Зброя та безпека 2017», на якому планувалось встановлювати силові установки Cummins. Тому очікується, що на бойову машину «Кевлар-Е» також планується встановити цей двигун. Що забезпечить швидкість 70 км/год по шосе.

Приватна корпорація «Укріннмаш» об’єднує ряд машинобудівних підприємств Харківщини та України, що спеціалізуються в основному на випуску деталей для сільськогосподарської,  комунальної та військової техніки.

Вона вже проводить роботи з модернізації самохідного ПТРК «Штурм-С» в інтересах Сухопутних військ ЗСУ, як субпідрядник до цього проєкту залучене Державне підприємство «Державне київське конструкторське бюро «Луч».

Самохідний ПТРК «Штурм-С»

Модернізований «Штурм-С» отримав на озброєння керовану ракету РК-2В «Бар’єр-В» від КБ «Луч» з дальністю 7,5 км.

Також в якості прицілу використовується вітчизняна оптико-прицільна станція ОПСН-І розроблена ДП «Ізюмський приладобудівний завод» та вперше продемонстрована у грудні 2018-го року.

Оригінальний самохідний ПТРК «Штурм-С» був розроблений в середині 70-х років у в Коломенському конструкторському бюро машинобудування.

БМП Бронетехніка ОПК Україна