fbpx
З’явились фото підриву БТР-80 бойовиків у 2018 році

З’явились фото підриву БТР-80 бойовиків у 2018 році

БТР-80 Війна на Донбасі Донбас Російська агресія Російсько-терористичні війська Україна

З’явились фото підриву БТР-80 бойовиків з «9 полку морської піхоти «ДНР» у 2018 році в районі населеного пункту Пікузи (колишнє Комінтернове).

Фото були оприлюднені каналом Integral у Twitter.

Орієнтовно це сталось 27 вересня 2018 року коли відбувся підрив автомобіля «Нива», котрий використовували бойовики російсько-терористичних військ.

У результаті підриву автомобіля загинули бойовики Олега Сокуренка, позивний «Скіф» та Ганна Чабанова, позивний «Сирена».

Бойовики стверджували, що у легковий автомобіль з ними влучила керована протитанкова ракета, проте на оприлюдненому фрагменті відео та фото видно воронку від підриву на міні та характерні ураження від уламків на машині:

Такі характерні деталі виключають ураження саме від керованої протитанкової ракети, а говорять про підрив на міні або керованому фугасі.

Тоді ж окрім двох загиблих було повідомлено про трьох поранених бойовиків з позивними «Бєс», «Рашпіль» та «Шуруп».

Інформація про підрив у той час ще і БТР-80 з’явилась тільки зараз і ймовірно поранення бойовики отримали як раз під час слідування та підриву на бронетранспортері:

Момент підриву БТР-80 російсько-терористичних військ на міні у 2018 році

За твердженням автора публікації фото, ці міни були встановлені українськими розвідниками, інформація про це потребує уточнення.

Також потребує уточнення версія бронетранспортеру БТР-80 на якій підірвалися бойовики, адже як відомо Росія постачає своїм проксі на Донбасі такі бронетранспортери у модернізованому вигляді, які мають ряд візуальних відмінностей при огляді з близької відстані. Серед таких відмінностей можна помітити новий російський комбінований універсальний приціл ТКН-4ГА-01, на башті який прикривається спеціальною бронестулкою:

На базовому БТР-80 вона відсутня, адже до модифікації бронетранспортера наведення кулеметів на ціль здійснювалося за допомогою перископічного монокулярного оптичного прицілу 1ПЗ-2. Зміни торкнулися і випромінювачів – замість  інфрачервоного прожектору «Луна» встановлений лазерний прожектор ПЛ-1(на фото прямокутної форм):

Після модифікації БТР-80 (Росія) та до модифікації БТР-80 (Україна)

Виявлені БТР-80 російської модифікації не поодинокий випадок, так за допомогою OSINT розвідки було виявлено ряд подібних БТРів на території України.


Сподобався матеріал? Підтримай незалежний проект - одна кава - 30 гривень - дозволять нам працювати для Вас!


➡ Приват 5168 7422 0031 9014

➡ Моно: 4441 1144 4179 6255


Побачили не точність чи Вас є що доповнити по матеріалу? Напишіть нам: info@mil.in.ua

Підписуйтесь на наші соцмережі:
Facebook
Twitter
YouTube


БТР-80 Війна на Донбасі Донбас Російська агресія Російсько-терористичні війська Україна