fbpx
З’явились перші фото переданих Японією позашляховиків у Силах оборони 

З’явились перші фото переданих Японією позашляховиків у Силах оборони 

Автотехніка Азія Європа Світ Україна Японія

У мережі з’явились фотографії переданих Японією позашляховиків Mitsubishi Type 73(2) у складі Сил оборони.

Відповідні фото були опубліковані виданням Asia Press.

Позашляховики були помічені на сході України у прифронтовому місті Донецької області, де використовуються українськими військовими для перевезення бійців, а також різного обладнання.

Нагадаємо, що передача цих автомобілів була оголошена японським урядом у травні 2023 року, загальною кількістю 100 одиниць.

Під час детального огляду позашляховика Type 73(2), який створений на базі цивільного Mitsubishi Pajero, журналісти видання змогли сфотографувати паспорт автомобіля.

З цієї інформації можна зрозуміти, що автомобіль був вироблений у листопаді 2007 року компанією Mitsubishi Motors. Оскільки серійний номер був схований, неможливо визначити, якої партії цей автомобіль та на якому заводі був вироблений.

Більше про японську допомогу для України під час повномасштабної війни читайте у матеріалі на «Мілітарному».

Виробництво машини відбувається на двох заводах Mitsubishi Motors у префектурі Гіфу та Аїчі.

Також журналісти показали салон автомобіля та дверне кріплення для зброї, де японські військові встановлюють гвинтівки Type 89/20.

Також журналістка зазначила, що автомобіль використовується бійцями з інтернаціонального легіону, а самі військові є іноземцями. Один із військових дав відповідь на запитання журналістки, де зазначив, що отримав цей автомобіль на початку 2024 року та використовує його для перевезення військового обладнання.

На момент інтерв’ю військові тільки покинули передову, куди доставили боєприпаси. Також вона запитала щодо надійності машини, на що військовий відповів:

Більше про позашляховик Type 73(2) читайте у матеріалі 軍事日本 ❁|Military Japan ❁

«Машина достатньо потужна, щоб їздити по багнюці. Вона також чудово почувається під час їзди по перетнутій місцевості. Нам комфортної нею користуватися», – зазначив боєць інтернаціонального легіону.

Також військовий сказав, що у їхнього підрозділу є дві такі машини, одна використовується кулеметним підрозділом, а інша піхотним.

Автотехніка Азія Європа Світ Україна Японія