fbpx
З‘явились подробиці по роботам на ОТРК «Точка-У»

З‘явились подробиці по роботам на ОТРК «Точка-У»

ЗСУ КБ «Південне» Модернізація Ракетобудування Точка-У Україна

З‘явились подробиці по роботам з обслуговування та модернізації тактичних ракет комплексу «Точка-У».

Про це інформує Мілітарний.

На Державному підприємстві «Конструкторське бюро «Південне» ім. М. К. Янгеля» під час підбиття підсумків роботи за минулий 2021 рік, зокрема розповіли про технічне обслуговування та інші роботи над ракетами оперативно-тактичного комплексу «Точка-У»

«КБ «Південне» з іншими залученими підриємствами входить до кооперації з проведення цих робіт.

Нині тривають роботи з відновлення технічної придатності та подовження експлуатації існуючих зразків озброєння, зокрема і балістичних ракет ОТРК «Точка-У».

Минулого року, відбулися два успішних пуски ракет, які були оснащені системами аварійного припинення польоту та телеметричного контролю розробки фахівців КБ «Південне».

Стрільба з ОТРК «Точка-У» на полігоні «Алібей»

Практичні стрільби здійснено на полігоні «Алібей» у липні 2021 року. У випробувальних пусках брали участь представники Міністерства оборони, розробники, виробники модернізованих зразків та особовий склад визначених підрозділів Збройних Сил України.

У 2019 році відбулися успішні вогневі випробування маршових двигунів ракети комплексу «Точка-У», що пройшли обслуговування на ДП «КБ «Південне». Тоді ж розпочались дослідницькі випробувальні пуски цих тактичних ракет.

«Точка-У»

До початку російської агресії проти України у 2014 році роботи з продовження ресурсу ракет комплексу «Точка-У», та їх обслуговування здійснювались у Росії, або російськими спеціалістами в Україні.

ОТРК «Точка-У»

Тактичний ракетний комплекс «Точка-У»  — радянський тактичний (дивізійний) ракетний комплекс розробки Коломенського КБ машинобудування.

В Україні ці комплекси перебувають на озброєнні 19-ї ракетної бригади яка складається з чотирьох бойових та одного навчального дивізіонів, що були розгорнуті з початком російської агресії проти України. До цього на озброєнні бригади перебувало 12 комплексів у складі 3-х дивізіонів.

Нагадуємо, що «Конструкторське бюро «Південне» опрацьовує створення керованого 122-мм боєприпасу до реактивної системи залпового вогню (РСЗВ) «Град».


Сподобався матеріал? Підтримай незалежний проект - одна кава - 30 гривень - дозволять нам працювати для Вас!


➡ Приват 4149 6293 1808 2567

➡ monobank: 4441 1144 4179 6255

➡ PayPal [email protected]

➡Patreon https://www.patreon.com/milinua  

 


Побачили неточність чи маєте чим доповнити матеріал? Напишіть нам: [email protected]

Підписуйтесь на наші соцмережі:
Facebook
Twitter
YouTube
Телеграм
Viber


ЗСУ КБ «Південне» Модернізація Ракетобудування Точка-У Україна