fbpx
З’явився супутниковий знімок наслідків знищення ЗРК С-400 у Криму

З’явився супутниковий знімок наслідків знищення ЗРК С-400 у Криму

Вибухи Війна з Росією Втрати Росії ЗС Росії Крим Пожежа ППО та ПРО Росія С-400 Україна

З’явився супутниковий знімок наслідків ураження елементів російського комплексу протиповітряної оборони С-400 «Триумф».

Фото сервісу Planet Labs у понеділок опублікував проєкт “Крим. Реалії“.

На знімку видно знищену російську військову техніку в тимчасово окупованому Криму.

На місцевості помітна темна пляма від пожежі довкола двох пускових установок ЗРК С-400 «Триумф, у яких здетонували ракети. Від потужної пожежі та вибухів, вони були знищені повністю. Детонація призвела і до загоряння сухої трави поблизу позиції ППО.

Якість зображення не дозволяє точно визначити, яка ще російська військова техніка була знищена поруч з пусковими установками. Удар був завданий на заході Криму.

Також супутникові зображення, які показують зміни на російському військовому об’єкті після вибухів, опублікував OSINT-аналітик Brady Africk.

Нагадаємо, що вранці, 23 серпня, неподалік села Оленівка на на мисі Тарханкут тимчасово окупованого півострова, стався вибух, внаслідок якого було знищено елементи російського зенітно-ракетного комплексу С-400 «Триумф».

Відео знищення ворожого комплексу ППО та потужної пожежі, яка його супроводжувала, опублікувало Головне управління розвідки Міноборони України.

На кадрах в цілому видно знищення одразу двох пускових установок ЗРК С-400, які здійснювали прикриття повітряного простору над західною частиною окупованого Кримського півострова.

У ГУР повідомили, що разом з технікою, було знищено й особовий склад російської окупаційної армії. Якою саме зброєю було знищено цей російський комплекс ППО, українські розвідники не повідомили.

Знищення двох пускових установок 5П85СМ2-01 комплексу С-400 «Триумф» росіян в Криму. 23 серпня 2023 року. Україна. Кадр з відео ГУР МО

Представник ГУР Андрій Юсов розповів, що ураження С-400 матимуть наслідки для розвитку майбутніх подій у Криму.

«Самих по собі комплексів С-400 дуже небагато, це одна з таких останніх розробок. І, окрім того, оскільки це – одне з найсучасніших їхніх знарядь і засобів протиповітряної і протиракетної оборони, то, звичайно, це матиме системні наслідки для розвитку подій у Криму», – розповів представник розвідки.

Вибухи Війна з Росією Втрати Росії ЗС Росії Крим Пожежа ППО та ПРО Росія С-400 Україна