fbpx
Заступник Секретаря РНБО розкритикував проект ДОЗ-2020

Заступник Секретаря РНБО розкритикував проект ДОЗ-2020

«Нептун» ДОЗ (Державне оборонне замовлення) ОТРК «Сапсан»/«Грім-2» РНБО Сергій Кривонос

Заступник секретаря Ради національної безпеки і оборони Сергій Кривонос звернувся до Президента України Володимира Зеленського з пропозицією не підписувати державне оборонне замовлення на 2020 рік та відправити його на доопрацювання.

На своїй сторінці у Facebook, коментуючи підсумки обговорення головних питань на останньому засіданні РНБО він зазначив:

“Що стосується Державного оборонного замовлення. Його висвітлення було також незрозумілим для професіоналів. На деякі питання по ДОЗу відповіді були дані без конкретики, а фраза «на 16% збільшено фінансування ДОЗу», мала б потішити всіх. Але… те, що я побачив та знаю, викликало у мене обурення та нерозуміння запропонованих рішень”.

Ухвалення Державного оборонного замовлення на 2020 рік в такому вигляді, як його запропонували, “призведе до зриву ключових оборонних програм та ініціатив”, а в подальшому може загрожувати послабленням обороноздатності держави замість нарощування, вважає Заступник Секретаря РНБО.

“Те, як він підготовлений, викликає питання до компетентності керівників та відповідальних за його підготовку”, – зазначив заступник секретаря РНБО.

Особливу увагу він звернув на необхідність розвитку ракетної програми:

“Її розвиток турбує не тільки мене, військових, а ще багатьох свідомих українців. Так само вона цікавить і росіян, бо наша ракетна програма – наш щит!! Ми – за розвиток програми, а вони – за згортання. Для них наші ракети, як кістка в горлі. Протягом попередніх років, ракетна програма була пріоритетом!!! Сьогодні цього я не почув”.

Він закликав Президента і усіх відповідальних за підготовку таких важливих для держави документів “дуже виважено підійти до стратегічного планування, можливих розвитків подій та прийняти рішення виключно на користь держави, її оборони та безпеки”.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “Вільха” та “Нептун” відсутні у ДОЗі на 2020 рік

Рада національної безпеки і оборони України на своєму засіданні 18 лютого схвалила основні показники державного оборонного замовлення на 2020 та 2021, 2022 роки.

Згідно зі схваленим документом, у 2020 році на виконання ДОЗ передбачено фінансування у сумі 25,848 млрд грн, що на 16% більше, ніж у 2019 році. У виконанні ДОЗ братимуть участь 14 державних замовників.


Сподобався матеріал? Підтримай незалежний проект - одна кава - 30 гривень - дозволять нам працювати для Вас!


➡ Приват 5168 7422 0031 9014

➡ Моно: 4441 1144 4179 6255


Побачили не точність чи Вас є що доповнити по матеріалу? Напишіть нам: info@mil.in.ua

Підписуйтесь на наші соцмережі:
Facebook
Twitter
YouTube


«Нептун» ДОЗ (Державне оборонне замовлення) ОТРК «Сапсан»/«Грім-2» РНБО Сергій Кривонос