fbpx
Затримано учасника підривів мостів на Донбасі

Затримано учасника підривів мостів на Донбасі

Війна на Донбасі Затримання СБУ

СБУ викрила учасника незаконних збройних формувань, який у 2014 році брав участь у мінуванні шести мостів на Донбасі, згодом підірваних терористами.

Про це повідомляється у пресцентрі СБУ.

Мешканець Костянтинівки у 2014 році приєднався до бандформування «Призрак».

Повідомляється, що він брав участь у мінуванні чотирьох мостів у Лисичанську на Луганщині та двох мостів на Донеччині, згодом підірваних терористами.

Під час звільнення силами АТО Донбасу він повернувся до Костянтинівки до родини та працював на низькокваліфікованих роботах.

«Наразі затриманий у межах відкритого кримінального провадження співпрацює зі слідством. Він надає покази щодо діяльності терористичної організації, а також причетності РФ до окупації окремих районів Донецької і Луганської областей», — повідомляють у СБУ.

Зокрема, повідомив про облаштування бойовиками у 2014 році схрону з військовими засобами ураження. Зі схованки, яка знаходилась у полі поблизу селища Біла Гора Попаснянського району, правоохоронці вилучили автомат АК-74 калібру 5,45 мм, вивезений з тимчасово анексованого Криму, майже 200 набоїв, гранати Ф-1 та РГ-42.

Фото: СБУ

Наразі фігуранту провадження оголошено про підозру у скоєнні злочину, передбаченого ч. 2 ст. 260 (створення не передбачених законом воєнізованих або збройних формувань) Кримінального кодексу України.


Сподобався матеріал? Підтримай незалежний проект - одна кава - 30 гривень - дозволять нам працювати для Вас!


➡ Приват 5168 7422 0031 9014

➡ Моно: 4441 1144 4179 6255

Війна на Донбасі Затримання СБУ