fbpx
Завершилися міжнародні навчання Rapid Trident

Завершилися міжнародні навчання Rapid Trident

LITPOLUKRBRIG Rapid Trident ЗСУ навчання НАТО Співпраця Україна

На Львівщині офіційно завершилось українсько-американське навчання Rapid Trident 2020.

Про це повідомляє інформаційна агенція АрміяInform.

Міжнародні військові тренування тривали десять днів на базі Міжнародного центру миротворчості та безпеки, що у Яворівському районі.

В навчанні взяли участь військовослужбовці України, США, Великої Британії, Канади, Польщі, Литви, Німеччини, Данії, Румунії, представники командування LITPOLUKRBRIG, а також підрозділи сектору безпеки України.

Учасники церемонії закриття виконали національні гімни України та Сполучених Штатів Америки, а співкерівники навчання нагородили відзнаками та сертифікатами найкращих військовослужбовців.

Військовий України та США на церемонії закриття навчань Rapid Trident 2020. Вересень 2020. Фото: АрміяInfrom

Rapid Trident

В останній день навчань 24 вересня, проводилася операція зі звільнення населеного пункту від терористів.

Підбиваючи підсумки, співкерівник навчання з американської сторони полковник Майкл Хансон наголосив, що концепція цьогорічного навчання базувалась на відпрацюванні питань відбиття збройного нападу недружніх країн, відновлення суверенітету і контролю над державним кордоном.

«Хочу підкреслити, що є вже усталені доктрини та стандарти, які визначені для Збройних Сил України та інших військових формувань, відповідно до яких проводиться оцінка дій підрозділів. Варто сказати, що під час плануючих конференцій ми разом з нашими партнерами погодили ті керівні документи, які будуть використовуватись для сил та засобів, що залучаються до  навчання», – зазначив полковник армії США Майкл Хансон.

Виконувач обов’язків заступника командувача Сухопутних військ Збройних Сил України генерал-майор Олександр Голоднюк зазначив, що навчання надзвичайно важливі для якісної підготовки підрозділів Сухопутних військ ЗС України. Зокрема у контексті взаємодії як з іншими військовими формуваннями України, так і з підрозділами іноземних держав.

«Надзвичайно важливо, що відпрацьовувались питання, які будуть практично застосовуватись під час виконання завдань в операції Об’єднаних сил», – наголосив генерал-майор Олександр Голоднюк.

Для довідки: Навчання «Rapid Trident» – військові навчання на території України, переважно на території Яворівського військового полігону з 2006 року в рамках програми «Партнерство заради миру» за участю військовослужбовців країн НАТО.


Сподобався матеріал? Підтримай незалежний проект - одна кава - 30 гривень - дозволять нам працювати для Вас!


➡ Приват 5168 7422 0031 9014

➡ Моно: 4441 1144 4179 6255

LITPOLUKRBRIG Rapid Trident ЗСУ навчання НАТО Співпраця Україна