fbpx
Завершився курсантський похід 2019-го року

Завершився курсантський похід 2019-го року

«Нова Каховка» (A542) «Сміла» (A541) «Чигирин» (A540) Військовому інституті телекомунікацій та інформатизації ВМС України Інститут ВМС Чорне море

Напередодні Дня Незалежності України завершився катерний похід курсантів 2-го й 5-го курсів Інституту ВМС, Військового інституту телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут, а також 2-го курсу відділення військової підготовки Морехідного коледжу технічного флоту Національного університету «Одеська морська академія».

Про це повідомляє прес-служба ВМС ЗС України

Похід тривав 17 діб, протягом яких навчальні катери відвідали іноземні порти: Гельджук (Турецька Республіка), Варна (Республіка Болгарія) і Констанца (Румунія). Окрім цього, курсанти подолали більше ніж тисячу морських миль і пройшли протоку Босфор.

Навчальні катери «Нова Каховка», «Сміла» та «Чигирин» повернулися до місця базування після майже тритижневої літньої морської практики на День Державного Прапора України.

В іноземних портах традиційно відбулися протокольні зустрічі. У Туреччині курсанти відвідали кораблі турецьких ВМС, побували на екскурсії у місті, а ще попрактикувалися на тренажері з боротьби за живучість. Попри короткий термін перебування у Варні та Констанці у зв’язку із затримкою, українські майбутні офіцери також встигли ознайомитися з місцевою культурою та відвідати флотські навчальні заклади цих країн.

Окрім несення вахт, з курсантами проводили практичні заняття з навігації та штурманської справи, вони визначали різними способами місце перебування корабля у морі, дистанцію до різних цілей, а також застосовували у своїй роботі стандарти НАТО.

На борту навчальних катерів морську практику проходили курсанти 2-го й 5-го курсів Інституту Військово-Морських Сил Національного університету «Одеська морська академія», Військового інституту телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут, а також 2-го курсу відділення військової підготовки Морехідного коледжу технічного флоту Національного університету «Одеська морська академія».

Цьогорічний похід став другим походом у складі трьох навчальних катерів ВМС ЗС України та четвертий після 2014 року.


Сподобався матеріал? Підтримай незалежний проект - одна кава - 30 гривень - дозволять нам працювати для Вас!


➡ Приват 5168 7422 0031 9014

➡ Моно: 4441 1144 4179 6255

«Нова Каховка» (A542) «Сміла» (A541) «Чигирин» (A540) Військовому інституті телекомунікацій та інформатизації ВМС України Інститут ВМС Чорне море