fbpx
Завершився ремонт МБАК «Бердянськ»

Завершився ремонт МБАК «Бердянськ»

«Бердянськ» (P175) ВМС України МБАК Миколаїв Миколаївський суднобудівний завод Судноремонт Флот

Завершився ремонт МБАК (малого броньованого артилерійського катеру) «Бердянськ» ВМС ЗС України.

Про це повідомляє Миколаїв – місто корабелів.

У ході ремонту усунуто пошкодження, що МБАК отримав під час російської агресії в Керченській протоці 25 листопада 2018 року.

Окрім них виконано регламентні роботи з відновлення конструкцій корпусу, гвинто-стернової системи, донно-бортової арматури, протекторів, системи головного двигуна тощо.

Катер зайшов на завод 10 червня для проведення регламентного докового ремонту та усунення пошкоджень, отриманих під час російської агресії в Керченській протоці 25 листопада 2018 року.

Малий броньований артилерійський катер «Бердянськ» після ремонту

На початку вересня 2020 року після закінчення докової частини ремонту «Бердянськ» спущено на воду на ДП «Миколаївський суднобудівний завод» після завершення докової частини ремонту.

Тоді за інформацією представників підприємства роботи мали завершитися в листопаді цього року, проте як бачимо миколаївські корабели виконали завдання ВМС ЗС України раніше запланованого.

Разом з катером «Бердянськ» на плановий регламентний доковий ремонт у цей же час зайшов однотипний катер «Аккерман», що вже його завершив та встиг взяти участь у маневрах ВМС ЗС України.

Катери «Аккерман» та «Бердянськ» зайшли в акваторію Миколаївського суднобудівного заводу

Попередній плановий ремонт він проходив у 2018-у році на ДП «Миколаївський суднобудівний завод».

Обидва катери були введені до складу флоту у 2016-у році, а закладено в 2012 році на суднобудівному підприємстві «Кузня на Рибальському» у Києві.

Окрім них у складі ВМС ЗС України знаходяться ще 5 однотипних малих броньованих артилерійських катери: «Вишгород», «Кременчук», «Костопіль», «Лубни» та «Нікополь», ще один катер знаходиться у будівництві.

Загалом же ВМС ЗС України обмежиться закупівлею 8-х МБАКів (малих броньованих артилерійських катерів проєкту 58155) для своїх потреб.


Сподобався матеріал? Підтримай незалежний проект - одна кава - 30 гривень - дозволять нам працювати для Вас!


➡ Приват 4149 6293 1808 2567

➡ Моно: 4441 1144 4179 6255


Побачили неточність чи маєте чим доповнити матеріал? Напишіть нам: info@mil.in.ua

Підписуйтесь на наші соцмережі:
Facebook
Twitter
YouTube


«Бердянськ» (P175) ВМС України МБАК Миколаїв Миколаївський суднобудівний завод Судноремонт Флот