fbpx
Збройні сили Ямайки отримали гелікоптери Bell 505

Збройні сили Ямайки отримали гелікоптери Bell 505

Bell Helicopter Авіабудування Авіація Гелікоптери Закупівлі Латинська Америка Світ Ямайка

Один з поставлених гелікоптерів став трьохсотим серійно виготовленим Bell 505 Jet Ranger X компанією Bell Textron Inc.

Про це повідомляє Мілітарний з посиланням на Scramble.

Сили оборони Ямайки (JDF) продовжують програму розширення можливостей та отримання нової техніки. Після придбання у 2018 році двох додаткових Bell 206B-3 для Карибської військової авіаційної школи (CMAS), а також додаткових Bell 412 та дев’яти Bell 429, наступною покупкою стали шість одиниць вертольотів Bell 505.

“Ми пишаємося тим, що отримали трьохсотий вертоліт Bell 505, тим самим розширивши можливості нашого авіапарку”, – говорить підполковник Брайан Ланді, командир авіапідрозділу JDF. “JDF і Bell пов’язують міцні узи співпраці, і сьогоднішня поставка означає новий етап наших відносин”, – зазначив Брайан Ланді.

Зазначається, що шостий вертоліт Bell 505 в авіапарку Сил оборони буде служити громадянам Ямайки, виконуючи місії із забезпечення громадської безпеки, і його експлуатація буде здійснюватися Карибською військовою авіаційною школою (CMAS) з метою навчання майбутніх пілотів. 

“На даний момент Bell 505 – одна з найбільш активних комерційних програм компанії Bell, яка подолала кілька значущих етапів з моменту свого запуску”, – розповідає Майкл Текер, виконавчий віце-президент Департаменту інновацій та комерції. “Оскільки ми спостерігаємо безперервний інтерес до вертольота в сферах забезпечення громадської безпеки, загального призначення і корпоративних польотів, компанія Bell інвестувала в нові продукти і технології, щоб розширити можливості вертольота Bell 505”.

Новітні розробки платформи Bell 505 включають в себе комплекс бортового устаткування Garmin G1000H NXi, додаток Flight Stream, автопілот, легку компоновку медичного модуля, конфігурацію Bell для забезпечення громадської безпеки, систему попередження зіткнення з птахами Pulselite, поперечні підніжки шасі FliteStep, двері багажного відсіку з лівого боку і знімний баласт.

Маючи швидкість 232 км/год і корисне навантаження в 680 кг, вертоліт Bell 505 є новітнім п’ятимісним повітряним судном компанії Bell, розробленим для забезпечення безпеки, ефективності і надійності з використанням сучасних технологій авіаційної електроніки.

Гелікоптер Bell 505 Jet Ranger X повинен замінити в своєму класі «дідуся» Bell 206, що випускався з 1962 по 2010 роки. Нащадок має більш простору кабіну, кращий огляд і поліпшену аеродинаміку. Незважаючи на свій спортивний вигляд, вертоліт готовий до виконання авіаційних робіт широко спектру, і йому є що пред’явити конкурентам в своєму класі.

Відзначається, що його схожість з платформою серії Bell 429 дозволить пілотам з легкістю освоїтися, коли Сили оборони Ямайки почнуть навчальні заходи. Завдяки панелі Garmin G1000 платформа оснащена комплектом бортового обладнання, схожим з навчально-бойовими літаками JDF, і зменшує навантаження на пілотів, при цьому підвищуючи якість навчання пілотів.

У компанії Bell Textron Inc. відзначають, що перша поставка вертольота Bell 505 була здійснена в 2017 р, і на сьогоднішній день в експлуатації знаходяться 300 машин на шести континентах з сумарним нальотом в 70 000 годин.

Textron Inc. – це багатогалузева компанія, яка надає своїм клієнтам інноваційні рішення і послуги завдяки своїй мережі авіаційних, оборонних, промислових і фінансових підприємств.

 


Сподобався матеріал? Підтримай незалежний проект - одна кава - 30 гривень - дозволять нам працювати для Вас!


➡ Приват 4149 6293 1808 2567

➡ Моно: 4441 1144 4179 6255


Побачили неточність чи маєте чим доповнити матеріал? Напишіть нам: info@mil.in.ua

Підписуйтесь на наші соцмережі:
Facebook
Twitter
YouTube


Bell Helicopter Авіабудування Авіація Гелікоптери Закупівлі Латинська Америка Світ Ямайка