fbpx
Збройні Сили знищили два мотовсюдиходи Desertcross на лівобережжі Херсонщини

Збройні Сили знищили два мотовсюдиходи Desertcross на лівобережжі Херсонщини

Війна з Росією Втрати Росії Україна Херсонщина

На лівобережжі Херсонщини Збройні Сили України знищили два російських мотовсюдиходи Desertcross китайського виробництва.

Про це повідомив командир роти ударних БпАК “ПТАХИ МАДЯРА” у своєму Telegram-каналі.

Судячи з коментарів автора відео, машини були знищені шляхом скидання реактивних гранат ПГ-7ВМ/7ВС з важкого безпілотника квадрокоптерного типу.

Ураження відбулося в околицях селища Кринки, в районі якого тримають оборону українські морпіхи.

“Мілітарний” 13 листопада повідомляв, що окупаційні сили Росії почали застосовувати на території України мотовсюдиходи Desertcross китайського виробника.

Про закупівлю росіянами великої кількості цих машин “Мілітарний” повідомляв 10 листопада.

Росіяни заявляють, що цей транспорт призначений для ведення дозорних і розвідувальних дій, рейдових і пошуково-рятувальних операцій, а також перевезення матеріальних засобів у складних умовах.

На інформаційних стендах, продемонстрованих Путіну, написано, що зараз у військах перебуває 537 одиниць Desertcross 1000-3 базової комплектації, закуповують ще приблизно 1,5 тисячі із модифікаціями.

Зокрема 500 – у грудні, а решту – у першому кварталі 2024 року. Вартість у базовій комплектації для ЗС РФ становила 1,58 млн рублів, із модифікації – 2,1 млн.

Повнопривідні Desertcross 1000-3 оснащені бензиновим двигуном потужністю у 72 кінські сили, ємність паливного бака складає 50 літрів.

Загальна маса всюдихода складає 916 кілограмів, він може перевозити вантаж вагою до 300 кілограмів, цього цілком достатньо для перевезення буксованих мінометів з невеликим боєзапасом.

Нагадаємо, що 22 листопада повідомлялося про знищення ще однієї новинки російської армії – гусеничного всюдихода “Пластун-СН”.

Війна з Росією Втрати Росії Україна Херсонщина