fbpx
Зеленському презентували авіацію нацгвардії США

Зеленському презентували авіацію нацгвардії США

Володимир Зеленський Національна гвардія США США Україна Україна-США

Під час робочого візиту до США Президент України Володимир Зеленський відвідав авіабазу «Моффет-Філд» у Каліфорнії.

Про це інформує Мілітарний.

Володимир Зеленський зустрівся із заступником губернатора Каліфорнії Елені Куналакіс та командувачем Національної гвардії штату Девідом Болдвіном, повідомила пресслужба Офісу Президента України.

Главу держави ознайомили з діяльністю Нацгвардії Каліфорнії, з якою активно співпрацюють Національна гвардія та Збройні Сили України.

Президенту продемонстрували зразки озброєння і техніки каліфорнійських нацгвардійців.

Окрім того,  йому було продемонстровано виконання тренувальних вправ з порятунку постраждалих за участю гелікоптера та з елементами десантування особового складу.

Володимир Зеленський подякував командуванню Національної гвардії Каліфорнії за теплий прийом.

Президент відзначив її тісну співпрацю з Нацгвардією та Збройними Силами України і висловив сподівання щодо поглиблення взаємодії між ними.

У межах робочого візиту Володимира Зеленського до США було підписано низку угод щодо стратегічного оборонного партнерства.

Міністр оборони України Андрій Таран та Міністр оборони США Ллойд Остін у присутності Президента України Володимира Зеленського підписують угоду. 31 серпня 2021. Фото: Офіс Президента України

Також було підписано угоду щодо науково-технічного співробітництва, безпеки космічних польотів, захисту інформації, а також прикордонної безпеки. Окрім того, було підписано угоду про проєкти у сфері досліджень, розробок, випробувань і оцінки у науково-технічному та військово-технічному напрямах.


Матеріал по темі: Україна отримає нову партію Javelin


Як повідомлено, документ створює умови для впровадження передових оборонних технологій, започаткування проєктів у сфері модернізації озброєння та військової техніки. Додатково планується залучити інвестиції американської сторони з реалізацію заходів з проведення тестувань озброєння і військової техніки.


Сподобався матеріал? Підтримай незалежний проект - одна кава - 30 гривень - дозволять нам працювати для Вас!


➡ Приват 4149 6293 1808 2567

➡ Моно: 4441 1144 4179 6255


Побачили неточність чи маєте чим доповнити матеріал? Напишіть нам: info@mil.in.ua

Підписуйтесь на наші соцмережі:
Facebook
Twitter
YouTube


Володимир Зеленський Національна гвардія США США Україна Україна-США