fbpx
Зеленський пропонує збільшити чисельність ЗСУ

Зеленський пропонує збільшити чисельність ЗСУ

Володимир Зеленський Законодавство ЗСУ Президент Україна

Президент України Володимир Зеленський пропонує збільшити чисельність Збройних Сил України (ЗСУ) та подав на розгляд Верховної Ради відповідний законопроєкт.

Про це повідомляє Мілітарний.

Відповідний документ зареєстрований на сайті Верховної Ради України.

Проєкт закону визначено Президентом як невідкладний.

Законопроєктом пропонується затвердити чисельність Збройних Сил України у кількості, яка не перевищує 261000 осіб, у тому числі 215000 військовослужбовців.

Законопроєкт про збільшення чисельності ЗСУ поданий у зв’язку з ухваленням Закону України «Про основи національного спротиву».

Військові 58 ОМПБр на навчаннях з наступу у місті. Грудень 2020. Фото: ЗСУ

У військовому середовищі цю ініціативу оцінюють позитивно, адже законодавчо закріплена чисельність української армії після її розгортання у 2014 році не дозволяє утримувати повний штат ЗСУ, через що відбуваються реорганізації.

Останні законодавчі ініціативи, як то прийняття за основу законопроєкту «Про Службу військового капеланства» потребує додатково у штаті військових частин посади капеланів, загалом на ЗСУ це 5000 посад.

Фото: Військові ЗСУ

Раніше Головнокомандувач ЗСУ Руслан Хомчак відмовився розгортати у штаті військових частин посади кухарів, через що реформа харчування у пунктів відмови від послуг аутсорсерів фактично була зупинена.


Матеріал по темі: Харчування у Збройних Силах України: хронологія зриву реформи


Також військові експерти вказують на потребу зменшити та скоротити у штаті військових частин та командувань спортивні команди та військово-музичні центри.

Для прикладу нещодавно Естонія позбулась єдиного на всі Сили оборони військового оркестру, країна обрала такий крок для оптимізації витрат на оборону.


Сподобався матеріал? Підтримай незалежний проект - одна кава - 30 гривень - дозволять нам працювати для Вас!


➡ Приват 4149 6293 1808 2567

➡ Моно: 4441 1144 4179 6255


Побачили неточність чи маєте чим доповнити матеріал? Напишіть нам: info@mil.in.ua

Підписуйтесь на наші соцмережі:
Facebook
Twitter
YouTube
Телеграм
Viber


Володимир Зеленський Законодавство ЗСУ Президент Україна