fbpx
Зеленський провів кадрові перестановки та звільнення з посад у СБУ

Зеленський провів кадрові перестановки та звільнення з посад у СБУ

Антитерористичний центр Володимир Зеленський СБУ Указ Президента Україна

Президент України Володимир Зеленський провів кадрові перестановки та звільнення з посад у Службі безпеки України (СБУ).

Про це інформує пресслужба Офісу Президента.

Основною метою при ухваленні цих кадрових рішень називають забезпечення готовності СБУ до системної трансформації, що відповідатиме змісту реформи відомства. Відповідний законопроект опрацьовується у Верховній Раді.

Руслан Баранецький звільнений з посади першого заступника Голови СБУ та увільнений від виконання обов’язків керівника Антитерористичного центру при Службі безпеки України.

Василя Малюка звільнено з посади першого заступника Голови Служби безпеки України – начальника Головного управління по боротьбі з корупцією та організованою злочинністю Центрального управління СБУ.

Сергій Андрущенко звільнений з посади заступника Голови СБУ та переведений на посаду першого заступника Голови СБУ й керівника Антитерористичного центру при Службі безпеки.

Крім того, звільнено начальника Департаменту контррозвідувального захисту інтересів держави у сфері інформаційної безпеки Служби безпеки України Олексія Корнійчука та Віталія Монастирецького –з посади начальника Управління Служби безпеки України в Чернівецькій області.

У пресслужбі називають подібні кадрові зміни – протидією контрабанді, внаслідок якої Україна щороку втрачає до 300 млрд гривень.

Конкретний результат має бути відчутний як на кордоні, так і в усіх інституціях держави, що відповідальні за чистоту економічних процесів, – зазначив Президент.

Минулого тижня Володимир Зеленський звільнив Валерія Кондратюка з посади голови Служби зовнішньої розвідки України та призначив на це місце колишнього директора Національного інституту стратегічних досліджень генерал-майора запасу Олександра Литвиненка.

Відповідні укази від 23 липня опубліковані на сайті глави держави.

Причини кадрових змін в указах не названі.


Сподобався матеріал? Підтримай незалежний проект - одна кава - 30 гривень - дозволять нам працювати для Вас!


➡ Приват 4149 6293 1808 2567

➡ Моно: 4441 1144 4179 6255


Побачили неточність чи маєте чим доповнити матеріал? Напишіть нам: info@mil.in.ua

Підписуйтесь на наші соцмережі:
Facebook
Twitter
YouTube
Телеграм
Viber


Антитерористичний центр Володимир Зеленський СБУ Указ Президента Україна