fbpx
Зеленський присвоїв патрульному катеру класу Island ім’я «В’ячеслав Кубрак»

Зеленський присвоїв патрульному катеру класу Island ім’я «В’ячеслав Кубрак»

ВМС України Володимир Зеленський Катери «Island» Патрульні катери Указ Президента Україна Флот

Президент України Володимир Зеленський надав патрульному катеру класу Island (Р194) ім’я Героя України прапорщика В’ячеслава Кубрака.

Про це інформує Мілітарний.

Про присвоєння імені Героя України Вячеслава Кубрака патрульному катеру (бортовий номер Р194) 30 дивізіону надводних кораблів Військово-Морських Сил Збройних Сил України йдеться в Указі №581/2021 опублікованому на сайті глави держави 15 листопада 2021 року.

В Указі наголошується, що привласнюючи катеру почесне ім’я Героя України прапорщика Вячеслава Кубрака, увічнюється пам’ять про його мужність та героїзм, незламність духу, виявлені під час захисту незалежності та територіальної цілісності України.

Наприкінці жовтня Мілітарний повідомляв, що п’ятий патрульних катер типу Island, який відправлять зі Сполучених Штатів до України, буде носити назву на честь морського піхотинця В’ячеслава Кубрака.

Нарукавні знаки українського екіпажу патрульного катеру типу Island з ім'ям В’ячеслава Кубрака. Жовтень 2021

У місті Балтимор, США, вже завершився курс допідготовки 5-го екіпажу патрульних катерів типу «Island».

Український екіпаж патрульного катеру вже носить нарукавні знаки з ім’ям В’ячеслава Кубрака.

Підготовку українські екіпажі проходили безпосередньо на тих катерах типу «Island», на яких будуть надалі нести службу в України.

Патрульний катер типу Island під час підготовки українського екіпажу у США. Жовтень 2021

В’ячеслав Кубрак

Кубрак В’ячеслав Анатолійович – прапорщик Збройних сил України, учасник російсько-української війни. Герой України. Народився 1986 року в селі Миролюбівка (Нововоронцовський район, Херсонська область).

У 2014 році проходив службу у Криму, в 36-й бригаді. Після окупації Криму російськими військами вийшов на материкову частину України.

В’ячеслав Кубрак

Прапорщик, командир інженерно-саперного взводу 36-ї бригади. З вересня 2014 року виконував завдання у Приазов’ї; бойове хрещення прийняв поблизу селища Гранітне, відразу потрапили під шквальний вогонь російської артилерії. 2016 року взвод В’ячеслава першим вступив на східну околицю Широкиного.

8 жовтня 2019 року під час виконання бойового завдання з проведення інженерної розвідки в зоні боїв зазнав мінно-вибухового поранення внаслідок підриву на невідомому вибуховому пристрої. 11 жовтня 2019-го помер в Обласній клінічній лікарні ім. Мечникова.


Сподобався матеріал? Підтримай незалежний проект - одна кава - 30 гривень - дозволять нам працювати для Вас!


➡ Приват 4149 6293 1808 2567

➡ Моно: 4441 1144 4179 6255


Побачили неточність чи маєте чим доповнити матеріал? Напишіть нам: info@mil.in.ua

Підписуйтесь на наші соцмережі:
Facebook
Twitter
YouTube
Телеграм
Viber


ВМС України Володимир Зеленський Катери «Island» Патрульні катери Указ Президента Україна Флот