fbpx
ЖБТЗ передав до ЗСУ партію модернізованих БМП-1

ЖБТЗ передав до ЗСУ партію модернізованих БМП-1

БМП-1 Житомирський бронетанковий завод Закупівлі ЗСУ Укроборонпром

Державне підприємство “Житомирський бронетанковий завод” (ЖБТЗ) завершило капітальний ремонт та модернізацію 15 БМП-1 для ЗСУ.

Про це повідомляє прес-служба підприємства

В умовах дефіциту комплектуючих та запасних частин для ремонту військової техніки, трудовим колективом відновлено боєздатність всіх систем та агрегатів, замінено несправні прилади, перевірено роботу озброєння, а також встановлено сучасні засоби зв’язку, апаратуру супутникової навігації.

За період з 2014 року підприємством усього відремонтовано та передано до Збройних Сил України 637 одиниць військової техніки.

Нині у цехах підприємства ремонтують іншу велику групу бронетехніки типу БМП-1 для ЗСУ. Планується у вересні, листопаді після успішного відновлення і проведення випробувань на полігоні, цю техніку також направити до бойових частин Збройних Сил України.

Минулого року під час міжнародної виставки озброєнь “Зброя та безпека 2018” було представлено варіант модернізації БМП-1 від ДП “Житомирський бронетанковий завод” – БМП-М1С:

Вона відрізняється від базової бойової машини бойовим модулем “Стилет” з 30-мм гарматою 2А42 та двома установками ПТРК “Бар’єр-212”. Також модуль оснащений кулеметом калібру 7.62 та системою управління вогнем “Синтез”.

Бойова машина отримала німецький двигун Deutz 2013 L6 V4 та може розвивати швидкість до 70 км/год землею, або 7.5 км/год на плаву.

Маса БМП дорівнює 15.5 тоннам. Екіпаж складається з трьох осіб та ще восьми десантників.

Конструктори ЖБТЗ збільшили висоту десантного відсіку, що значно покращило умови перебування солдат всередині бойової машини. Було додано нові оглядові віконця для водія та встановлено протиуламковий захист гусениці.

Також минулого року Державне підприємство “Завод ім. Малишева” у рамках програми імпортозаміщення освоїв та розпочав серійне виробництво нових гусениць для БМП-1 та БМП-2 зі спеціальних сталей українського виробництва.


Сподобався матеріал? Підтримай незалежний проект - одна кава - 30 гривень - дозволять нам працювати для Вас!


➡ Приват 4149 6293 1808 2567

➡ Моно: 4441 1144 4179 6255


Побачили неточність чи маєте чим доповнити матеріал? Напишіть нам: info@mil.in.ua

Підписуйтесь на наші соцмережі:
Facebook
Twitter
YouTube
Телеграм
Viber


БМП-1 Житомирський бронетанковий завод Закупівлі ЗСУ Укроборонпром