fbpx
ЗС Британії замовляють наземні безпілотники для дослідної експлуатації

ЗС Британії замовляють наземні безпілотники для дослідної експлуатації

IAI (Israel Aerospace Industries) Автотехніка БпА (Безпілотні апарати) Велика Британія Випробування Європа Світ

Збройні сили Великої Британії замовили наземні безпілотні платформи для дослідної експлуатації.

Про це інформує Мілітарний

Міністерство оборони ВеликоЇ британії уклало контракт з компаніями Marlborough Communications Limited (MCL) та Israel Aerospace Industries (IAI) на поставку чотирьох безпілотних наземних транспортних засобів (UGV), повідомляє Janes.

Закупівля відбулася за програмою Spiral 2, яка проводиться для отримання досвіду з екпериментальної експлуатації дистанційно керованих наземних танспортних засобів взводного рівня (RPV), у збройних силах Сполученого Королівства.

Програма Spiral 2 спрямована на доставку безпілотними наземними транспортними засобами військам всього необхідного, уникаючи небезпеки для військовослужбовців.

Раніше компанія Marlborough Communications Limited отримала контракт в рамках програми Міноборони Великої Британії Spiral 1, спрямованої на визначення майбутніх вимог до безпілотних наземних платформ.

На додаток до можливостей проведення розвідки, платформа здатна здійснювати спеціальну логістичну підтримку, таку як перевезення особистих речей, вивезення поранених і перевезення цілого ряду іншого майна та озброєння взводу, – зазначили у компанії IAI.

Ізраїльська компанія IAI розробила та виготовила безпілотник для британців на основі свого колісного безпілотника Rex 4×4. Новий безпілотник (RPV) має довжину 3,2 м, ширину 1,53 м і висоту 1,1 м.

При повному завантаженні він важить 1800 кг, включаючи корисне навантаження 550 кг. Його дальність дії складає від 100 км і до 300 км. Він може працювати дистанційному або автономному режимах.

Раніше стало відомо, що армія Великої Британії отримає рухомі ПТРК на базі Ajax. Самохідна пускова установка базується на бронетранспортері Ares (APC) варіант із сімейства Ajax і озброєна керованою ракетою MBDA Brimstone, що у кількості чотирьох одиниць встановлено в кормовій частині машини.

Бойова маса базової версії БТР Ares становить 33 т. Машина розрахована на перевезення 6 осіб (екіпаж 2 людини та 4 десантники) на спеціальних підвісних сидіннях. Корпус БТРа забезпечує захист від вогню стрілецької зброї та підриву на мінах.

Ракета Brimstone оснащується активною радіолокаційною ГСН міліметрового діапазону у поєднанні з напівактивним лазерним наведенням. Ці параметри озброєння дозволяють уражати статичні та рухомі цілі. Ракета з вагою 50 кг, має тандемну бойову частину, та довжину 1,8 м.


Сподобався матеріал? Підтримай незалежний проект - одна кава - 30 гривень - дозволять нам працювати для Вас!


➡ Приват 4149 6293 1808 2567

➡ Моно: 4441 1144 4179 6255


Побачили неточність чи маєте чим доповнити матеріал? Напишіть нам: info@mil.in.ua

Підписуйтесь на наші соцмережі:
Facebook
Twitter
YouTube


IAI (Israel Aerospace Industries) Автотехніка БпА (Безпілотні апарати) Велика Британія Випробування Європа Світ