fbpx
ЗСУ для знищення ворожої техніки використовують трофейні російські ракети «Рефлекс-М»

ЗСУ для знищення ворожої техніки використовують трофейні російські ракети «Рефлекс-М»

Боєприпаси Бронетехніка Війна з Росією Втрати Росії ЗСУ ПТРК Танк Трофеї Україна

Сили оборони України застосовують трофейну зброю для відбиття нападу окупаційних військ РФ.

Під час активних бойових дій до рук українських військових потрапляє різноманітне озроєння та боєприпаси для різних систем.

З повідомлень у соціальних мережах, стало відомо, що зокрема танкісти Збройних Сил України знищують ворожу техніку російськими керованими ракетами «Рефлекс-М».

Фото боєприпасів опублікував Сергій Стерненко у Twitter.

Судячи з фото, ймовірно боєприпаси були захоплені на ворожому польовому складі, або коли окупанти намагалися транспортувати їх, але їхній конвой був розбитий українськими силами.

Доприкладу можна згадати, як у квітні, на Київщині у звільненому населеному пункті виявили великий схрон боєприпасів. Зокрема, тоді знайшли танкові боєприпаси в ящиках.

Комплекс керованого озброєння 9М119М «Рефлекс-М» призначений для ведення вогню з танкової гармати по танках та інших броньованих цілях противника, а також для стрільби по малорозмірних цілях на полі бою та повітряним цілям, які низько летять.

Бойова частина ракети — тандемна кумулятивна з 2-х зарядів (лідируючий та основний).

Лідируючий заряд призначений для знищення динамічного захисту і протикумулятивних екранів. Основний заряд забезпечує пробиття основної броні.

Система наведення ракети, напівавтоматична по лазерному променю. Спрямований на ціль промінь лазера надходить на приймач, що встановлений на ракеті. На озброєння ракета «Рефлекс-М» була прийнята в 1992 році.

Фахівець з бронетехніки Микола Саламаха у епізоді Мілітарного подкаста розповів, що ЗСУ в якості трофеїв здобули протитанкові ракети, якими можна вести вогонь з танків та самі танки, здатні застосовувати їх. Мова про Инвар-М (9М119М1) та старіші ракети – Рефлекс (9М119).

 

___________________________

Мілітарний” працює завдяки постійній підтримці Спільноти

Ставай патроном на Patreon

Будь спонсором на Youtube

___________________________

Приймаємо донати:

PayPal - [email protected]

Приватбанк 4149 6293 1808 2567

monobank 4441 1144 4179 6255

________________________

Будь з “Мілітарним” на всіх платформах

Twitter || Telegram || Facebook || Youtube

Боєприпаси Бронетехніка Війна з Росією Втрати Росії ЗСУ ПТРК Танк Трофеї Україна