fbpx
ЗСУ ймовірно уразили штаб окупаційних військ, який у квітні відвідував Путін

ЗСУ ймовірно уразили штаб окупаційних військ, який у квітні відвідував Путін

Вибухи Війна з Росією Україна

Збройні Сили України, ймовірно, уразили штаб окупаційних військ “Дніпро” на Арабатській косі, який у квітні відвідував Путін.

До такого висновку прийшли OSINT-аналітики, які здійснили геолокацію місця удару

Удар, ймовірно, був нанесений франко-британськими крилатими ракетами Storm Shadow.

Ракети могли уразити штаб, що знаходився на території бази відпочинку “Бригантина” в селі Щасливцеве у Генічеській міській громаді Генічеського району Херсонської області. Це майже в 140 кілометрах від лінії фронту.

Окрім цього, вибух пролунав на території табору “Буревісник”.

Під час свого квітневого візиту на тимчасово окуповану територію України, Путін буцімто відвідував штаб окупаційних військ “Дніпро”.

OSINT-спільнота провівши дослідження заявила, що удар був нанесений саме по штабу на території дитячого табору.

Це підтверджують збіги орієнтирів на місцевості, що були продемонстровані на відео візиту і фігурували у матеріалах очевидців.

Партизанський рух “АТЕШ” посилаючись на свої джерела на своїх повідомляє, що після вибухів гауляйтер Херсонської області Володимир Сальдо терміново залишив Генічеськ.

«Можливо, зробить кілька заяв, що він у Генічеську, і це все фейки. Стремоусов теж робив, і де він зараз? Зрадники, готуйтеся», – йдеться у повідомленні.

На відео від очевидців видно як мінімум три вибухи, один з яких відбувся у воді.

«Одну ракету збили, але дві все ж досягли мети. У результаті одна людина загинула, ще одна дістала поранення», – заявив у своєму зверненні Сальдо.

«За нашими даними, ракети летіли на Бердянськ, але потім були спеціально перенацілені на дитячий табір. Це при тому, що вже почався літній оздоровчий сезон для школярів. Ракети, що несуть смерть дітям», – додав він.

Нагадаємо, що крилата ракета Storm Shadow летить по завчасно заданому маршруту, змінити курс після злету літака-носія неможливо.

Вибухи Війна з Росією Україна