fbpx
ЗСУ отримали першу партію модернізованих Т-72АМТ

ЗСУ отримали першу партію модернізованих Т-72АМТ

Бронетехніка Гусєв ЗСУ Київський бронетанковий завод Модернізація Т-72 Танк Україна Укроборонпром

«Київський бронетанковий завод» передав Збройним Силам України чергову партію з п’яти одиниць відремонтованих танків Т-72. Підприємство «Укроборонпрому» модернізувало бойову техніку в рамках оборонного замовлення.

Про це доповідає Мілітарний з посилання на АрміяІнформ.

Передачу оновленої техніки здійснили генеральний директор «Укроборонпрому» Юрій Гусєв та директор «Київського бронетанкового заводу» Володимир Синявський.

Сьогодні раніше терміну ми предали українському війську п’ять одиниць танків Т-72, які відремонтовані в рамках ДОЗ. Крім того, ведуться роботи по передачі ще п’яти одиницях техніки, ― зазначив Юрій Гусєв та додав, що головною задачею Концерну є виконання оборонного державного замовлення і забезпечення Збройних Сил України якісною технікою та озброєнням.

Як зазначив директор ДП «Київський бронетанковий завод» Володимир Синявський, модернізація п’яти танків Т-72 тривала два місяці.

Т-72АМТ на Київському бронетанковому заводі, фото АрміяІнформ

Покращені його технічні характеристики, встановлено більш потужніший двигун ― 840 кінських сил, покращена ходова частина ― гусениця танка Т-80. Нині машина має змогу за рахунок комплексу 9К-120 проводити стрільбу керованою ракетою «Комбат» на прицільну дальність 4 км. Покращені оглядові прибори та динамічний захист за рахунок системи «Ніж», ― повідомив Володимир Синявський.

Водночас, як повідомив Юрій Гусєв, наразі ДК «Укроборонпрому» чекає затвердження державного оборонного замовлення на 2021 рік.

Попри те, що в повідомленнях не вказувалася назва модернізації всі зовнішні ознаки вказують на те, що відбулася перша передача танків у версії Т-72АМТ.

Партія танків Т-72АМТ, 24.02.2021, Київський бронетанковий завод, фото: ukrmilitary.com

Щоправда в дещо “обрізаному” вигляді. Зокрема на переданих танках відсутній енергоагрегат, який розміщується за баштою з правого боку, призначений для підживлення СУВ та підзарядки АКБ.

Минулого року завод передав 72-ій бригаді батальйонний комплект доопрацьованих Т-72, які не мали таких вдосконалень, які не мали оновленої кулеметної установки та прицілу.


Сподобався матеріал? Підтримай незалежний проект - одна кава - 30 гривень - дозволять нам працювати для Вас!


➡ Приват 5168 7422 0031 9014

➡ Моно: 4441 1144 4179 6255


Побачили не точність чи Вас є що доповнити по матеріалу? Напишіть нам: info@mil.in.ua

Підписуйтесь на наші соцмережі:
Facebook
Twitter
YouTube


Бронетехніка Гусєв ЗСУ Київський бронетанковий завод Модернізація Т-72 Танк Україна Укроборонпром