fbpx
ЗСУ отримали партію модернізованих БРДМ-2Л1

ЗСУ отримали партію модернізованих БРДМ-2Л1

БРДМ-2 Закупівлі ЗСУ Миколаївський бронетанковий завод Модернізація ОПК Україна Укроборонпром

Державне підприємство «Миколаївський бронетанковий завод» передало ЗСУ партію з 8 одиниць капітально відремонтованих та модернізованих БРДМ-2Л1.

Про це повідомляє пресслужба «Укроборонпром».

Це перша партія техніки, яка пройшла капітальний ремонт та покращення характеристик на Миколаївському бронетанковому заводі вже в рамках цьогорічного державного оборонного замовлення.

БРДМ-2Л1 містить новітні засоби навігації та зв’язку, тепловізійну систему нічного керування; змінено розташування особового складу та покращено ергономіку машини за рахунок бокових люків із посиленим бронюванням, що пришвидшує десантування екіпажу та спрощує експлуатацію техніки.

Фахівці «Миколаївського бронетанкового заводу» завершували капремонт першої партії БРДМ-2Л1 вже в умовах національного карантину у зв’язку із епідемією коронавірусу.

Партія відремонтованих та модернізованих БРДМ-2Л1

Броньована розвідувально-дозорна машина БРДМ-2 знаходиться на озброєнні Збройних Сил України, має підвищену прохідність та призначена для ведення розвідки та супроводження конвоїв, також слугує для розміщення спеціального озброєння.

Державне підприємство “Миколаївський бронетанковий завод” – одне із основних підприємств “Укроборонпрому”, що спеціалізується на виготовленні та модернізації броньованої колісної техніки для Збройних Сил України.


Сподобався матеріал? Підтримай незалежний проект - одна кава - 30 гривень - дозволять нам працювати для Вас!


➡ Приват 4149 6293 1808 2567

➡ monobank: 4441 1144 4179 6255

➡ PayPal [email protected]

➡Patreon https://www.patreon.com/milinua  

 


Побачили неточність чи маєте чим доповнити матеріал? Напишіть нам: [email protected]

Підписуйтесь на наші соцмережі:
Facebook
Twitter
YouTube
Телеграм
Viber


БРДМ-2 Закупівлі ЗСУ Миколаївський бронетанковий завод Модернізація ОПК Україна Укроборонпром