fbpx
ЗСУ передали ще три модернізованих Т-72

ЗСУ передали ще три модернізованих Т-72

Бронетехніка Закупівлі ЗСУ Київ Київський бронетанковий завод Модернізація Т-72 Танк Україна Укроборонпром

ЗСУ передали ще три модернізованих на ДП «Київський бронетанковий завод» основних бойових танків Т-72.

Про це повідомляє пресслужба ДК «Укроборонпром».

Машини пройшли капітальний ремонт з доопрацюваннями у рамках державного оборонного замовлення та отримали поліпшені бойові й технічні характеристики.

Зокрема, ходові якості Т-72 покращили завдяки встановленню більш потужного двигуна у 840 кінських сил і гусениць від танка Т-80. Командну керованість удосконалили комплектом сучасної цифрової радіостанції і супутникової навігаційної системи. Це дасть змогу підтримувати зв’язок із піхотними підрозділами для посилення взаємодії на полі бою.

Роботи виконані з випередженням графіка, однак за обмеженого фінансування, – прокоментували контракт в «Укроборонпромі».

Відремонтований та модернізований на ДП «Київський бронетанковий завод» танк Т-72

Крім того, прилади нічного бачення машин оснастили новими прицілами – електронно-оптичними перетворювачами третього покоління.

Відремонтовані та модернізовані на ДП «Київський бронетанковий завод» танки Т-72

У лютому Держпідприємство «Київський бронетанковий завод» передало ЗСУ партію з п’яти одиниць танків Т-72 відремонтованих та модернізованих за цією ж програмою.

Як зазначив директор ДП «Київський бронетанковий завод» Володимир Синявський, модернізація п’яти танків Т-72 тривала два місяці.

Покращені його технічні характеристики, встановлено більш потужніший двигун ― 840 кінських сил, покращена ходова частина ― гусениця танка Т-80. Нині машина має змогу за рахунок комплексу 9К-120 проводити стрільбу керованою ракетою «Комбат» на прицільну дальність 4 км. Покращені оглядові прибори та динамічний захист за рахунок системи «Ніж», ― повідомив Володимир Синявський.

Попри те, що в повідомленнях не вказувалася назва модернізації всі зовнішні ознаки вказують на те, що відбулася перша передача танків у версії Т-72АМТ.

Щоправда в дещо «обрізаному» вигляді. Зокрема на переданих танках відсутній енергоагрегат, який розміщується за баштою з правого боку, призначений для підживлення СУВ та підзарядки АКБ.

Київський бронетанковий завод ремонтує та модернізує техніку у тісній співпраці з Центральним бронетанковим управлінням ЗСУ Міністерства оборони України.


Сподобався матеріал? Підтримай незалежний проект - одна кава - 30 гривень - дозволять нам працювати для Вас!


➡ Приват 4149 6293 1808 2567

➡ Моно: 4441 1144 4179 6255


Побачили неточність чи маєте чим доповнити матеріал? Напишіть нам: info@mil.in.ua

Підписуйтесь на наші соцмережі:
Facebook
Twitter
YouTube


Бронетехніка Закупівлі ЗСУ Київ Київський бронетанковий завод Модернізація Т-72 Танк Україна Укроборонпром