fbpx
ЗСУ передано 132 одиниць озброєння та військової техніки

ЗСУ передано 132 одиниць озброєння та військової техніки

Бронетехніка Володимир Зеленський ЗСУ Президент Україна

Підрозділи Збройних сил України отримали 132 зразки озброєння та військової техніки, 38 одиниць засобів зв’язку та 78 приладів спостереження.

Про це пише Український Мілітарний Портал з посиланням на Офіс Президента України.

Під час урочистих заходів на військовому летовищі у Василькові Київської області Глава держави вручив сім сертифікатів командирам військових підрозділів ЗСУ.

Збройні сили отримали модернізовані танки Т-64 і Т-72. Новітні бронетранспортери, бойові машини піхоти та тактичні броньовані машини, а також сучасні комплекси радіоелектронної боротьби та засоби спостереження.

«Збройні сили України здобули унікальний досвід. Водночас ми чудово розуміємо, що супутником бойового досвіду обов’язково має бути сучасне озброєння та техніка», – розповів Президент України Володимир Зеленьский.

Президент підкреслив, що загальний ресурс на національну безпеку й оборону у порівнянні з минулим роком збільшено майже на 28 мільярдів гривень.

Він зауважив, що, незважаючи на пандемію COVID-19, видатки на оборонну сферу залишилися незмінними.

Також Президент наголосив, що вперше за роки війни в Україні з’явились віцепрем’єр-міністр зі стратегічних галузей промисловості та відповідне міністерство, яке формуватиме та реалізовуватиме військово-промислову політику держави.

Передача ЗСУ озброєнь. 23.08.2020. Фото: Офіс

За його словами, обов’язковим є переоснащення українського війська, прийняття на озброєння новітніх бойових систем, приведення органів військового управління до стандартів НАТО.


Сподобався матеріал? Підтримай незалежний проект - одна кава - 30 гривень - дозволять нам працювати для Вас!


➡ Приват 4149 6293 1808 2567

➡ Моно: 4441 1144 4179 6255


Побачили неточність чи маєте чим доповнити матеріал? Напишіть нам: info@mil.in.ua

Підписуйтесь на наші соцмережі:
Facebook
Twitter
YouTube
Телеграм
Viber


Бронетехніка Володимир Зеленський ЗСУ Президент Україна