fbpx
ЗСУ тренуються протидії БПЛА

ЗСУ тренуються протидії БПЛА

Авіація БпА (Безпілотні апарати) Житомирський військовий інститут імені С.П. Корольова ЗСУ навчання Олександр Сирський Руслан Хомчак Сухопутні війська ЗСУ Україна

На Житомирщині відбулися навчально-тренувальні збори з фахівцями безпілотних літальних апаратів та протидії БПЛА.

Про це повідомляє Міністерство оборони України.

Повідомляється, що Командувач Сухопутних Військ Олександр Сирський взяв участь у зборах. Захід пройшов за участі також Головнокомандувача Збройних Сил України генерал-полковника Руслана Хомчака.

Олександр Сирський оцінив навчально-матеріальну базу та побутові умови Житомирського військового інституту і 190 навчального центру, поспілкувався з керівництвом та інструкторсько-викладацьким складом, вивчив основні напрямки розвитку підготовки у навчальних підрозділах, перевірив хід робіт щодо покращення побутових умов та умов навчання.

Також Командувач Сухопутних Військ визначив завдання керівництву військових навчальних закладів і посадовим особам командування Сухопутних Військ Збройних Сил України щодо подальшого розвитку.

«З метою узгодження спільної роботи та організації взаємодії між підрозділами різних міністерств і відомств, які є суб’єктами антитерористичної діяльності, на Житомирщині пройшли навчально-тренувальні збори з фахівцями безпілотних літальних апаратів та протидії БПЛА», – йдеться в повідомленні.

Серед іншого, учасники навчально-тренувальних зборів з фахівцями безпілотних літальних апаратів та протидії БПЛА відпрацьовували тактику дій та польоти в специфічних умовах обстановки.

Нагадаємо, українська компанія АВК «Skyeton» розробила модернізовану версію безпілотника ACS-3 (Raybird-3), що використовується у Збройних силах України для повітряної розвідки.

ACS-3, який здатний долати відстань у 2500 км та вести розвідку протягом 20 годин, у 2016 році був допущений до експлуатації в ЗСУ.

Постачання комплексів Повітряним Силам розпочалось з липня 2019 року.


Сподобався матеріал? Підтримай незалежний проект - одна кава - 30 гривень - дозволять нам працювати для Вас!


➡ Приват 5168 7422 0031 9014

➡ Моно: 4441 1144 4179 6255


Побачили не точність чи Вас є що доповнити по матеріалу? Напишіть нам: info@mil.in.ua

Підписуйтесь на наші соцмережі:
Facebook
Twitter
YouTube


Авіація БпА (Безпілотні апарати) Житомирський військовий інститут імені С.П. Корольова ЗСУ навчання Олександр Сирський Руслан Хомчак Сухопутні війська ЗСУ Україна