fbpx
ЗСУ збільшать чисельність на Херсонщині

ЗСУ збільшать чисельність на Херсонщині

ВМС України ЗСУ Сухопутні війська ЗСУ Україна Херсонщина

Присутність військ Збройних сил України та Військово-Морського флоту в Херсонській області збільшиться.

Про це заявив голова Херсонської обласної держадміністрації Юрій Гусєв в інтерв’ю Lb.ua.

«Я не готовий називати цифри, тому що це дуже чутлива інформація, але присутність Збройних Сил України в Херсонській області збільшиться», – зазначив Гусєв.

Кілька тижнів тому була виїзна нарада Комітету Верховної Ради України з питань національної безпеки, оборони та розвідки, де це питання обговорювалось.

Учасники виїзної наради, за його словами, відвідали прикордонні з адмінкордони з тимчасово окупованих Кримом райони області й обговорили, зокрема, комплекс заходів, які потрібні для посилення позицій на півдні України.

Голова Херсонської обласної держадміністрації Юрій Гусєв. Фото з відкритих джерел

«Наша область – єдина, яка має адмінкордон з Кримом, і тому посилення Збройних Сил в нашій області, на мій погляд, має важливе значення», – підкреслив голова ОДА.

Гусєв повідомив, що в області очікують як посилення вже існуючих військових частин, що дислокуються на Херсонщині, так і розміщення нових підрозділів – і сухопутних військ, і Військово-Морських сил ЗСУ.

Окремо він акцентував увагу на зміцненні територіальної оборони.

«Торік за моєю ініціативою міністром оборони України та міністром оборони Естонії був підписаний документ про реалізацію пілотного проєкту територіальної оборони саме Херсонської області за прикладом естонського Кайтселійту (добровольчі воєнізовані формування в Естонії – ред.). І ми зараз активно працюємо над тим, щоб провести восени цього року навчання із залученням резерву і спланувати комплекс заходів щодо посилення тероборони Херсонщини», – сказав Гусєв.

Кайтселійт (добровольчі воєнізовані формування в Естонії). Фото з відкритих джерел

Для зміцнення присутності сил Військово-Морського Флоту область передала для його потреб базу в одному з південних районів, є полігон морської піхоти. Також обговорюється можливість проведення міжнародних навчань за участю кораблів країн – членів НАТО.


Сподобався матеріал? Підтримай незалежний проект - одна кава - 30 гривень - дозволять нам працювати для Вас!


➡ Приват 5168 7422 0031 9014

➡ Моно: 4441 1144 4179 6255

ВМС України ЗСУ Сухопутні війська ЗСУ Україна Херсонщина