fbpx
ЗСУ знищили російську РСЗВ “Ураган”

ЗСУ знищили російську РСЗВ “Ураган”

M982 Excalibur Артилерія БМ-27 «Ураган» Війна з Росією Втрати Росії Донецька область РСЗВ САУ CAESAR Україна

Збройні Сили знищили російську реактивну систему залпового вогню БМ-27 “Ураган” на Донеччині.

Відео було оприлюднено пресслужбою 47 ОАБр в соціальних мережах.

Аеророзвідка 47 артилерійської бригади виявила на Донеччині розрахунок російської реактивної системи залпового вогню “Ураган” у процесі заряджання за допомогою транспортно-заряджальної машини батареї.

Після ідентифікації цілі розрахунок РСЗВ було відслідковано до вогневої позиції та уражено вогнем 155-мм самохідної артилерійської установки Caesar.

Внаслідок удару боєкомплект російської ракетної установки загорівся, що дозволяє говорити про її повне знищення.

Також в ході розвідки було виявлено та уражено місце розташування особового складу російських військ.

Судячи з того, що цілі були уражені першим пострілом, можна зробити висновок про застосування високоточних 155-мм боєприпасів M982 Excalibur, котрі коригують свій вектор польоту по вказаним координатам за сигналом GPS.

Місце ураження російської артилерії вдалось геолокувати на Донеччині. Це лісопосадки на заході від населеного пункту Завітне Бажання Великоновосілківського району.

БМ-27 “Ураган”

БМ-27 «Ураган» – це радянська реактивна система залпового вогню (РСЗВ) калібру 220 міліметрів, що була розроблена у 1975 році та виготовлялась НВО “Сплав” на території нинішньої РФ.

Реактивна система залпового вогню БМ-27 “Ураган” російських військових на території України. 2022 рік. Фото: ЗМІ РФ

“Ураган” призначений для ураження живої сили, легкоброньованої та броньованої техніки мотопіхотних і танкових підрозділів противника, руйнування командних пунктів, вузлів зв’язку та об’єктів військово-промислової інфраструктури.

РСЗВ оснащена 16 направляючими для ракет калібру 220-мм. До боєкомплекту ракетної системи входять фугасні та касетні боєприпаси з дальністю ураження до 35 км.

До складу батареї РСЗВ входять бойові машини 9П140 та транспортно-заряджаючі 9Т452. Обидві виконані на шасі чотирьохвісної вантажівки ЗиЛ-135ЛМ.

M982 Excalibur Артилерія БМ-27 «Ураган» Війна з Росією Втрати Росії Донецька область РСЗВ САУ CAESAR Україна