fbpx
Німеччина відновлює свої підводні човни

Німеччина відновлює свої підводні човни

ВМС Німеччини Німеччина Підводні човни Судноремонт Флот

Військово-морські сили Німеччини відновили боєздатність одразу трьох свої підводних човнів.

Про це повідомляє bundeswehr-journal.de

Зараз на бойове чергування заступили субмарини – U36(бере участь в навчаннях Joint Warrior), U33 (зараз перебуває у спільних з Королівським ВМФ Норвегії тренуванях) та U31 (здійснює чергування у Балтійському морі).

Це стало можливим у результаті покращення фінансування флоту, що дозволило прискорити ремонт підводних човнів ВМС Німеччини.

«Я задоволений тим, що в даний час три з шести підводних човнів ВМС Німеччини можуть плавати одночасно», – розказав інспектор військово-морського флоту, віце-адмірал Андреас Краузе

Всі 6 підводних човнів у складі ВМС Німеччини проекту 212A, три з яких – U32,U34 та U35 зараз перебувають в ремонті чи готуються до нього. На U34 зараз завершується капітальний ремонт, U32 завершить ремонт до кінця року, а U35 готується стати у сухий док.

У 2017-у році підводний човен U31 після трьох років ремонту та модернізації вийшов на випробування у море після нещасного випадку біля узбережжя Британії, який стався у 2013 році.

В тому ж році остання на той час боєздатна субмарина ВМС Німеччини – U35 під час глибоководного занурення у побережжя Норвегії пошкодила перо кормового керма та була відбуксована на верф у місті Кіль і на певний час німецький флот залишився без жодного боєздатного підводного човна.


Сподобався матеріал? Підтримай незалежний проект - одна кава - 30 гривень - дозволять нам працювати для Вас!


➡ Приват 5168 7422 0031 9014

➡ Моно: 4441 1144 4179 6255

ВМС Німеччини Німеччина Підводні човни Судноремонт Флот