fbpx
Німецька субмарина гостювала у Латвії

Німецька субмарина гостювала у Латвії

Балтія ВМС Латвії ВМС Німеччини Латвія Підводні човни Флот

Підводний човен U33 Військово-морських сил Німеччини цими вихідними відвідував Латвію – 31 травня він пришвартувався у Ризькому порту.

Про це повідомляє LTV7

Мета цього візиту – підтвердження присутності сил НАТО в регіоні і зміцнення двосторонніх відносин Латвії та Німеччини у сфері оборони.

В Ризькій затоці латвійський патрульний корабель «Jelgava» (P08) зустрів німецький підводний човен і корабель Fehrmann.

О пів на сьому ранку на борту німецького підводного човна був міністр оборони Латвії Артіс Пабрікс. З латвійського корабля на субмарину міністра відвезли на човні.

«Вони беруть участь в навчаннях і сюди прибули зокрема, щоб навчити своїх моряків. Частина кадетів зараз були на борту, а інша частина прибуде до Риги на літаку, і вже звідси на підводному човні вирушить на тренування. Головна мета — показати, що вони усвідомлюють солідарність країн ЄС і НАТО в питаннях безпеки. І це головний сигнал», — зазначив міністр Пабрікс.

До прибуття в Ризький порт він перебував у рубці над водою. Вниз не спускається. Сорок хвилин на вітрі. Без капелюха. У латвійських водах занурюватися підводному човну заборонено.

«Наша команда в звичайний час – 28 осіб. Але зараз у нас на борту є студенти, викладач, іноді бувають ще люди. Ми можемо прийняти до 45 осіб», – розповів командир підводного човна U33 Ріко Яршке.

U33 належить до дизель-електричних підводних човнів проекту 212A німецького виробництва.

Короткі технічні характеристики підводного човна типу 212А:

Довжина: 56 метрів
Максимальний діаметр корпусу: 7 метрів
Водотоннажність: 1500 тон
Висота з урахуванням рубки: 11,5 метрів
Підводна швидкість: 20 вузлів
Екіпаж: 27 осіб
Озброєння: 12 торпед

Загалом у складі Військово-морських сил Німеччини перебуває 6 підводних човнів цього проекту, три з яких U36, U33 та U31 зараз на бойовому чергуванні, решта – U32,U34 та U35 зараз перебувають в ремонті чи готуються до нього.

Матеріал підготував Степан Івасин


Сподобався матеріал? Підтримай незалежний проект - одна кава - 30 гривень - дозволять нам працювати для Вас!


➡ Приват 5168 7422 0031 9014

➡ Моно: 4441 1144 4179 6255

Балтія ВМС Латвії ВМС Німеччини Латвія Підводні човни Флот