fbpx
Нові деталі по катерам Island для ВМС ЗС України

Нові деталі по катерам Island для ВМС ЗС України

Айленд ВМС України Флот

Сьогодні під час передачі спеціальної техніки для Національної поліції України та Державної служби з надзвичайних ситуацій Президент України Петро Порошенко розказав нові деталі по передачі патрульних катерів типу Island для потреб Військово-морських Сил Збройних Сил України:

“Заздалегідь заплановано, що на початку травня до України прибуде група фахівців Берегової охорони Сполучених Штатів для остаточної деталізації, і я сподіваюся на підписання зазначеного контракту”, – розказав він.

Президент повідомив, що за попередніми умовами контракту передбачена безкоштовна передача зазначених катерів Україні, проте витрати на підготовку, дообладнання і транспортування нестиме українська сторона. Попередня сума – більше 10 мільйонів доларів.

Також нагадаємо, що на початку березня минулого року стало відомо про наміри передати два катери класу Island (Айленд) до складу ВМС України, пізніше була озвучена інформація, що рішення про їх передачу буде прийнято після навчань “Sea Breeze 2017”, але згодом інформації про це не було.

Короткі технічні характеристика катерів:

Водотоннажність: 168 тон

Довжина: 34 метри

Ширина: 6.4 метри

Осадка: 2 метри

Швидкість: 29.5 вузлів

Автономність: 5 діб

Дальність плавання: 3.300 миль

Айленд ВМС України Флот