fbpx
Нові факти про роль росіянина, який привіз на Донбас БУК в 2014

Нові факти про роль росіянина, який привіз на Донбас БУК в 2014

MH17 ЗРК ЗРК «Бук»

Група дослідників Белінгкет оприлюднила новий звіт про росіянина, який був ключовою фігурою у доставці ЗРК Бук-М1 з Росії на Донбас в липні 2014 року.

1.Остаточно підтверджено, що бойовик на прізвисько “Хмурий” це росіянин Сергій Миколайович Дубинський (дата народження 9.08.1962). Це однозначно підтвердив російський актор Охлобистін, який у своїй колонці на Russia Today написав: “Сергій Дубинський з позивним “Хмурий” це поважний російський військовий, який… не міг не приєднатися до ополчення Слов’янська під прапором Стрілкового”. Раніше сам Дубинський виклав фотографію з Охлобистіним в “Однокласниках”.

 

Користувачі форуму Glav.su підтвердили, що Дубинський писав там під ніком “Нехороший”. На цьому форумі він особисто підтвердив, що записи розмов, як оприлюднила СБУ і які стосуються деталей транспортування “Бука” є автентичними.

Дубинський на цьому ж форумі заявив, що користувався автомобілем Pegeout 3008 чорного кольору, який був у колоні супроводу Бука в Макіївці.


2.Дослідники відновили хронологію подій за допомогою інформації з відкритих джерел та на основі викладених СБУ перехоплених телефонних розмов Дубинського з іншими бойовиками. 

17 липня 2014

9:08 Спершу Дубинський провів розмову з бойовиком з позивним “Бурятик”. “Бурятик” цікавиться куди вантажити “Бук”, який приїхав з екіпажем в Донецьк. Дубинський каже, що розвантажувати не треба, а треба негайно везти в кінцевий пункт призначення.

9:22 Дубинський питає в “Бурятика” скільки він привіз установок, одну чи дві? “Бурятик” пояснює, що для другої установки не знайшлося транспорта. Розповідає, що “Бук” довезли до кордону, потім своїм ходом ЗРК перетнув кордон і вже на території України його знову повантажили на інший трал. Дубинський каже, що “Бук” поїде на місце призначення в супроводі танків “Востока”.

9:23 Дубинський говорить з бойовиком “Саничем” і каже, що колона з “Буком” буде формуватися за Мотелівським кільцем (Донецьк). При тому називає установку “моя Бук-М”, що на думку досліників вказує на його ключову роль в організації передачі ЗРК.

9:54 Дубинський дає наказ невстановленому бойовику рухатися до Мотелівського кільця, взяти з собою необхідну кількість людей, а далі вирушати в район Первомайського, зайняти там позиції. Завданням цього бойовика і його людей була охорона ЗРК “Бук”.

вечір (точно час не встановлено) Дубинський в розмові з бойовиком “Боцманом”, якого СБУ називає офіцером ГРУ, заявляє, що зараз знаходиться біля Маринівки. Він стверджує, що справи в нього “не дуже”, їх постійно обстрілюють градами, однак вони збили два Су-25. Але тепер у них є “Бук”, тож “стало легше”.
Таким чином абсолютно очевидною є ключова роль Дубинського Сергія Миколайовича, як координатора, у доставці зенітно-ракетного комплексу “БУК-М1” (бортовий номер 322, належить 53 зенітно-ракетній бригаді Збройних сил Російської Федерації) з якого і було збито лайнер MH17.


Сподобався матеріал? Підтримай незалежний проект - одна кава - 30 гривень - дозволять нам працювати для Вас!


➡ Приват 4149 6293 1808 2567

➡ Моно: 4441 1144 4179 6255


Побачили неточність чи маєте чим доповнити матеріал? Напишіть нам: info@mil.in.ua

Підписуйтесь на наші соцмережі:
Facebook
Twitter
YouTube


MH17 ЗРК ЗРК «Бук»