fbpx
ОБСЄ пропонує створити спільну з ООН миротворчу місію на Донбасі

ОБСЄ пропонує створити спільну з ООН миротворчу місію на Донбасі

Війна на Донбасі Донбас Миротворча місія ОБСЄ ООН Російська агресія Україна

ОБСЄ у Мінську запропонувало створити спільну з ООН миротворчу місію на Донбасі, яка матиме військовий, поліцейський компонент і міжнародну адміністрацію, заявив міністр закордонних справ України Павло Клімкін

Про це повідомляє Укрінформ

Павло Клімкін розказав про ці наміри під час спілкування з журналістами в Сєверодонецьку, куди напередодні він прибув зі своїм колегою з МЗС Словаччини Мирославом Лачак, що зараз очолює ОБСЄ

“Навіть представники ОБСЄ, які працюють, у тому числі, на мінському майданчику, вийшли з пропозицією створити спільну (миротворчу – ред.) місію ООН і ОБСЄ. Ця спільна місія повинна мати військовий компонент, поліцейський компонент і міжнародну адміністрацію. Це зрозуміло абсолютно всім”, – сказав Клімкін.

За його словами, для діючого голови ОБСЄ Мирослава Лайчака питання запровадження реальної миротворчої місії на Донбасі буде одним з основних під час його візиту до Москви наступного місяця.

Клімкін додав, що Україна готова говорити про будь-які варіанти і опції в контексті миротворчої місії на Донбасі. Але в той же час наша країна не погодиться на легіматизації окупації Донбасу.


Сподобався матеріал? Підтримай незалежний проект - одна кава - 30 гривень - дозволять нам працювати для Вас!


➡ Приват 5168 7422 0031 9014

➡ Моно: 4441 1144 4179 6255


Побачили не точність чи Вас є що доповнити по матеріалу? Напишіть нам: info@mil.in.ua

Підписуйтесь на наші соцмережі:
Facebook
Twitter
YouTube


Війна на Донбасі Донбас Миротворча місія ОБСЄ ООН Російська агресія Україна