fbpx
Оскаржено переможця тендеру на поставку автоматів для армії Естонії

Оскаржено переможця тендеру на поставку автоматів для армії Естонії

Lewis Machine & Tool Company (LMT) SIG Sauer Балтія Естонія Закупівля озброєння Піхотне озброєння

На початку грудня 2018 року за результатами оголошеного міжнародного тендеру на закупівлю автоматичних гвинтівок для естонської армії переможцем стала компанія Lewis Machine & Tool Company (LMT) зі США, нещодавно стало відомо про призупинення договору через скаргу одного з учасників тендеру.

Про це повідомляє Український мілітарний портал з посиланням на естонське видання ERR

Комісія по розгляду суперечок в зв’язку з конкурсами на розміщення державних замовлень оголосила таке рішення через жалобу від іншого учасника в конкурсі – німецької компанії Sig Sauer.

З озвучених причин називається, що під час тестування автоматів на американському заводі LMT у серпні 2018 року було виявлено, що при падінні з висоти у 1,5 метра у зброї ламається приклад та оптичний приціл.

Найімовірніше тестування буде проведене наново, і хоча експерти визначають, що переможцем найочікуваніше стане теж LMT, терміни поставок автоматів до Сил оборони Естонії можуть бути перенесені на більш пізню дату.

Нагадаємо,що Естонія має намір придбати 16 тис гвинтівок впродовж 2019-2021 років. Вартість угоди – 22 млн євро. Угодою передбачаються також додаткові замовлення до 2026 року.


Сподобався матеріал? Підтримай незалежний проект - одна кава - 30 гривень - дозволять нам працювати для Вас!


➡ Приват 5168 7422 0031 9014

➡ Моно: 4441 1144 4179 6255

Lewis Machine & Tool Company (LMT) SIG Sauer Балтія Естонія Закупівля озброєння Піхотне озброєння