Партія Т-84 готується для передачі в ЗСУ

Партія Т-84 готується для передачі в ЗСУ

Завод ім. Малишева ЗСУ ОПК Т-84 Укроборонпром Харківське конструкторське бюро з машинобудування ім. Морозова

Як повідомляє прес-служба Укроборонпром ДП “Завод ім. Малишева” та ДП “Харківське конструкторське бюро з машинобудування імені О. Морозова” готують чергову партію основних бойових танків Т-84 для передачі до Збройних Сил України.

Бойові машини пройшли процедури перевірки, відновлення або повної заміни всіх основних вузлів та агрегатів.

Після цього танки були направлені на “ХКМБ ім. Морозова”, де зараз проходять модернізацію. На Т-84 проводиться заміна електронних систем, в тому числі, встановлюються цифрові захищенні радіостанції. Також значну модернізацію проходить прицільний комплекс Т-84.

Завдяки цим заходам буде значно підвищено бойову ефективність Т-84 за будь-яких умов погоди та часу доби, використання противником активних або пасивних перешкод на полі бою у радіо-, інфрачервоному та оптичному діапазоні.

Після проведення всіх робіт партія Т-84 буде направлена на випробування, які будуть проходити у присутності представників Міноборони.

Основний бойовий танк Т-84 знаходиться на озброєнні Збройних Сил України. Він оснащений 125-мм гарматою з автоматом заряджання, яка, в тому числі, здатна вести вогонь керованими високоточними протитанковими ракетами із дальністю знищення цілей біля 5 км. Завдяки 1200-сильному двигуну майже 50-тоний Т-84 може розвивати швидкість до 70 км/год. За захист танку відповідає найсучасніший український динамічний захист та комплекс електроно-оптичної протидії від керованого озброєння.

Завод ім. Малишева ЗСУ ОПК Т-84 Укроборонпром Харківське конструкторське бюро з машинобудування ім. Морозова