fbpx
“Паспортизація” Росією ОРДЛО: Литва виступає за нові санкції

“Паспортизація” Росією ОРДЛО: Литва виступає за нові санкції

Донбас Європа Литва ОРДЛО Російська агресія Росія Співпраця

Литва вважає рішення Росії про спрощення отримання російського громадянства жителями ОРДЛО порушенням міжнародного права і говорить про необхідність додаткових санкцій проти РФ.

Про це повідомляє УНН

З відповідною заявою виступив голова МЗС країни Лінас Лінкявічюс після прибуття на зустріч Ради ЄС на рівні міністрів закордонних справ.

Раніше Лінас Лінкявічюс вже озвучував наміри обговорити це питання на рівні Європейського Союзу.

“Це (указ щодо російських паспортів жителям ОРДЛО – ред.) – порушення міжнародного права, ще одне. Цей процес паспортизації був і в Грузії. Так що це відбувається не вперше. І чесно кажучи, ми погодилися, що, якщо щось піде не так, буде порушення міжнародного права, міжнародних зобов’язань або порушення наших домовленостей з Росією, ми продовжимо приймати це до відома і повинні подумати про додаткові заходи. Я вірю, додаткові санкції повинні бути введені”, – заявив міністр.

Нагадаємо, що 24 квітня президент РФ Володимир Путін затвердив указ, згідно з яким мешканці окупованих районів Донецької і Луганської областей мають право звернутися із заявами про прийняття у громадянство РФ за спрощеною процедурою.


Сподобався матеріал? Підтримай незалежний проект - одна кава - 30 гривень - дозволять нам працювати для Вас!


➡ Приват 5168 7422 0031 9014

➡ Моно: 4441 1144 4179 6255

Донбас Європа Литва ОРДЛО Російська агресія Росія Співпраця