fbpx
Patriot для Польщі – угода на наступному тижні

Patriot для Польщі – угода на наступному тижні

Patriot Балтія Закупівля озброєння Польща Світ

Наступного тижня Польща та США мають погодити продаж Варшаві американських комплексів протиракетної оборони Patriot, – повідомило у четвер, 23 березня, агентство Reuters, посилаючись на три анонімні джерела, повідомляє Польське радіо

Повідомляється, що Польща мала намір витрати на цей проект приблизно 7,6 млрд доларів, але джерела стверджують, що договір, який оголосять наступного тижня, коштуватиме не більше 5,5 млрд доларів.

«Договір підпишуть 28 березня», – цитує Reuters «близьке до Міністерства оборони джерело» і додає, що цю інформацію підтвердила інші два джерела, що ознайомлені зі справою.

Reuters додало, що польське оборонне відомство не відповіло на прохання про коментар, агентство звернуло увагу, що наприкінці січня міністр національної оборони Маріуш Блащак сказав, що він сподівається на підписання документу до кінця першого кварталу 2018 року.

Reuters також написало, що договір на продаж комплексів Patriot Польщі, затверджений у листопаді 2017 року Державним департаментом США, мав коштувати до 10,5 млрд доларів. Однак «два джерела» поінформували Reuters, що Польща отримала «інші варіанти з іншими індивідуальними компонентами та іншими сценаріями офсетної угоди». Джерела оцінили ці варіанти на 4,5-5,5 млрд доларів, але зазначили, що перемовини ще не завершені.


Сподобався матеріал? Підтримай незалежний проект - одна кава - 30 гривень - дозволять нам працювати для Вас!


➡ Приват 5168 7422 0031 9014

➡ Моно: 4441 1144 4179 6255

Patriot Балтія Закупівля озброєння Польща Світ