fbpx
Першу батарею Patriot можуть доставити Польщі у 2020 році

Першу батарею Patriot можуть доставити Польщі у 2020 році

Patriot Закупівлі Польща Світ

Першу батарею комплексів протиповітряної оборони Patriot для Польщі можуть доставити у 2020, а не в 2022 році, про це у понеділок, 25 вересня, повідомив міністр оборони Польщі Антоні Мацєревич інформує Польське Радіо.

Нагадаємо, що у липні цього року між Польщею та США була підписана угода загальною вартістю 7.6 млрд доларів по закупівлі зенітно-ракетного комплексу Patriot. Відповідно до угоди перша батарея мала надійти на озброєння польського війська у 2022 році, але після повернення зі США міністра оборони стало відомо, що це може статись на два роки раніше від запланованого.

Антоні Мацєревич також наголосив, що у зв’язку з обговорюваним контрактом, він отримав гарантії про підтримку влади США по передачі технології Польщі, яка залежить від міжурядової угоди.

У такому варіанті перші системи протиповітряної оборони надійшли б до Польщі у доступній сьогодні конфігурації, але вже підготовані до інтеграції з новою системою управління полем бою IBCS, що буде введена в армії США та запланована до введення у польському війську.

 


Сподобався матеріал? Підтримай незалежний проект - одна кава - 30 гривень - дозволять нам працювати для Вас!


➡ Приват 5168 7422 0031 9014

➡ Моно: 4441 1144 4179 6255


Побачили не точність чи Вас є що доповнити по матеріалу? Напишіть нам: info@mil.in.ua

Підписуйтесь на наші соцмережі:
Facebook
Twitter
YouTube


Patriot Закупівлі Польща Світ