Перший заступник голови Служби безпеки Демчина подав у відставку

Перший заступник голови Служби безпеки Демчина подав у відставку

Перший заступник голови Служби безпеки, начальник Головного управління боротьби з корупцією та організованою злочинністю Центрального управління СБУ Павло Демчина подав у відставку.

Про це повідомляє у себе на сторінці у соціальній мережі Facebook радник голови СБУ Ярослав Антоняк.

“Перший заступник Голови СБ України (The Security Service of Ukraine) генерал-полковник Павло Демчина подав у відставку.

Сумно, коли Гідні відходять від керівництва Державою в такий важкий для України час.

Щиро дякую генерал-полковнику Павлу Демчині за віддану працю та зміцнення одного з найдієвіших підрозділів національної спецслужби. Незважаючи на неоднозначні закиди в бік Павла Демчини, впевнений, що прийде час і історія оцінить його вагомий вклад у захист Української Держави”, – написав Антоняк.

Павло Демчина служив у СБУ починаючи 1994 року. Нагороджений “Орденом Богдана Хмельницького” ІІІ ст. 23 березня 2012 року та відомчою відсзнакою СБУ “Вогнепальна зброя”.

Після сюжету проекту «Слідство.Інфо» про цивільну дружину Демчини та її статки НАБУ 13 вересня 2018 року склало повідомлення про підозру у незаконному збагаченні.

Нагадаємо, що Секретар Ради національної безпеки і оборони України Олександр Турчинов подав у відставку у зв’язку із припиненням повноважень Президента України. Також у відставку подав і радник Президента Юрій Бірюков.