fbpx
Підготовка бойовиків в академії РФ

Підготовка бойовиків в академії РФ

OSINT ЗС Росії Російська агресія Російсько-терористичні війська

Міжнародна волонтерська спільнота Informnapalm опублікувала розслідування Військова артилерійська академія РФ навчала бойовиків з Донбасу. В якому за фотографіями, розміщеними в російській соціальній мережі VK донецьким бойовиком Андрієм Грінченком, позивний “Звір” (профіль на сайті “Миротворець”) було виявлено, що Михайлівська військова артилерійська академія (м. Санкт-Петербург, РФ) проводила курси підвищення кваліфікації для бойовиків з 7 ОМСБр 2 АК в своєму навчальному центрі, розташованому в військовому містечку Луга-3 (Ленінградська область, РФ).

На момент початку окупації Андрій Грінченко (д.н. 17.07.1986) проживав у м. Донецьк за адресою вул. Повітряна кв.8. До російських окупаційних військ приєднався практично відразу ж. Влітку 2014 брав участь у боях за Шахтарськ, взимку 2015 воював проти ЗСУ в Дебальцевому.

Восени 2015 р. в одному з боїв Андрій Грінченко був поранений. Після поранення Грінченку видалили нирку і витягли осколок з ноги, але йому була необхідна ще одна серйозна операція, яку взялися зробити лікарі в Санкт-Петербурзі. Йому активно збирають гроші на операцію.

Після операції Грінченко навіть не думає кидати воювати. Він повертається на Донбас, але вже за деякий час ми бачимо в його фотоальбомі дуже цікаві знімки:

У літаку з групою людей у військовій формі без розпізнавальних знаків. У двох членів групи, включаючи Грінченка, можна роздивитися петличні емблеми роду військ “Артилерія”:

А також на якійсь цікавій військовій базі, де Грінченко фотографується поруч зі 152-мм гаубицею “Мста-Б”:

Примітно, що на останньому фото на задньому плані видно військовий тренажер, зверху якого встановлений гелікоптер Мі-2.

Куди ж їздив, вірніше літав, Грінченко? Відповідь на це питання нам надав саме тренажер. За типом рослинності на задньому плані ми припустили, що військова база знаходиться далеко за межами Донбасу – в північній частині Росії. Витративши певний час на пошуки, ми нарешті знайшли саме це місце з гелікоптером.

Гелікоптер використовують для навчання курсантів коригуванню стрільби і встановлений він на території навчального центру Михайлівській військової артилерійської академії в Ленінградській області в м. Луга-3. Координати об’єкта: 58 ° 45’48 “N 29 ° 47’58” E.

Для більшої наочності зробимо прив’язку до місцевості, яка доведе, що Грінченко сфотографувався саме в цьому місці:

Ще одним фото, яке підтверджує, що бойовик перебував на базі МВАА (в/ч 34035), є, як не дивно, фото з їдальні.

У мережі ми знайшли відразу два відео, на яких можна добре роздивитися їдальню навчального центру МВАА – за 2016 та 2017 рік. За цими відео можна легко зрозуміти, що Грінченко знаходився саме в цій їдальні. Ще легше це побачити за фото (архів фото), викладеному на сторінці групи МВАА в соціальній мережі VK. Нижче ми порівняємо фото з групи зі знімком Грінченка:

 

З повною версією матеріалу можна ознайомитись на сайті InformNapalm


Сподобався матеріал? Підтримай незалежний проект - одна кава - 30 гривень - дозволять нам працювати для Вас!


➡ Приват 5168 7422 0031 9014

➡ Моно: 4441 1144 4179 6255

OSINT ЗС Росії Російська агресія Російсько-терористичні війська