fbpx
Підписано стратегічний документ про співпрацю між оборонпромами України та Туреччини

Підписано стратегічний документ про співпрацю між оборонпромами України та Туреччини

Боєприпаси БПЛА ОПК Світ Туреччина Україна

Підписано стратегічний документ про співпрацю оборонними промисловостями України та Туреччини. Про це сказав Секретар Ради національної безпеки і оборони України Олександр Турчинов після підписання ДК «Укроборонпром» і секретаріатом оборонної промисловості Турецької Республіки Меморандуму про співпрацю у Стамбулі.

Меморандум підписали Генеральний директор ДК «Укроборонпром» Роман Романов і керівник оборонпрому Туреччини Ісмаїл Демір після завершення переговорів Секретаря РНБО України О. Турчинова і Міністра національної оборони Турецької Республіки Фікрі Ишика в їх присутності.

«Цей документ визначить стратегічні напрямки співпраці для провідних оборонних підприємств наших країн», – підкреслив Секретар РНБО України.

Як повідомлялося раніше, 14 березня було підписано “Меморандум про взаєморозуміння” між головами урядів України та Туреччини, реалізованим результатом будуть поставки та виробництво двигунів 6ТД3 для турецького танку.

Тепер же Україна домовилась з Туреччиною про виробництво БПЛА та боєприпасів. Партнером у виробництві боєприпасів стала турецька MKEK (Makina ve Kimya Endüstrisi Kurumu, Корпорація машинобудівної та хімічної промисловості), передає видання Лівий берег. Спільно з Turkish Aerospace Industries ДП “Антонов” буде виготовляти та розробляти безпілотні літаючі апарати.


Сподобався матеріал? Підтримай незалежний проект - одна кава - 30 гривень - дозволять нам працювати для Вас!


➡ Приват 5168 7422 0031 9014

➡ Моно: 4441 1144 4179 6255

Боєприпаси БПЛА ОПК Світ Туреччина Україна