fbpx
Підрозділ українських десантників бере участь в SABER GUARDIAN

Підрозділ українських десантників бере участь в SABER GUARDIAN

25 бригада ДШВ навчання Румунія Сусіди Чорне море

На території однієї з військових баз НАТО у Румунії розпочалися міжнародні навчання «SABER GUARDIAN — 2019» в яких бере участь підрозділ 25-ї бригади ДШВ ЗСУ

Про це повідомляє Міністерство оборони України

Загалом у навчаннях беруть участь представники з 16 країн: Албанії, Болгарії, Боснії і Герцеговини, Вірменії, Греції, Грузії, Італії, Литви, Латвії, Македонії, Німеччини, Польщі, Румунії, США та України.

Україну на міжнародних військових маневрах представляє зведена ротно-тактична група 25-ї окремої повітрянодесантної бригади Десантно-штурмових військ Збройних Сил України.

Навчання будуть проходити більше двох тижнів, у декілька етапів, на різних ділянках військового полігону.

Першим етапом навчання для українських десантників є планування майбутніх дій на наступні етапи маневрів, відпрацювання бойових наказів за стандартами НАТО, проведення рекогносування ділянок полігону та постановки завдань особовому складу на наступний день навчань.

 

Зведена ротно-тактична група 25-ї окремої повітрянодесантної бригади ДШВ ЗС України буде виконувати навчальні завдання в рамках навчань у складі механізованого батальйону Збройних сил Румунії при підтримці інструкторів Міжнародного центру миротворчості та безпеки, на території Міжнародного навчального центру с. Чінку (Румунія).


Сподобався матеріал? Підтримай незалежний проект - одна кава - 30 гривень - дозволять нам працювати для Вас!


➡ Приват 5168 7422 0031 9014

➡ Моно: 4441 1144 4179 6255


Побачили не точність чи Вас є що доповнити по матеріалу? Напишіть нам: info@mil.in.ua

Підписуйтесь на наші соцмережі:
Facebook
Twitter
YouTube


25 бригада ДШВ навчання Румунія Сусіди Чорне море