fbpx
Підрозділ українських десантників бере участь в SABER GUARDIAN

Підрозділ українських десантників бере участь в SABER GUARDIAN

25опдбр SABER GUARDIAN Міжнародні навчання Румунія Сусіди Чорноморський регіон

На території однієї з військових баз НАТО у Румунії розпочалися міжнародні навчання «SABER GUARDIAN — 2019» в яких бере участь підрозділ 25-ї бригади ДШВ ЗСУ

Про це повідомляє Міністерство оборони України

Загалом у навчаннях беруть участь представники з 16 країн: Албанії, Болгарії, Боснії і Герцеговини, Вірменії, Греції, Грузії, Італії, Литви, Латвії, Македонії, Німеччини, Польщі, Румунії, США та України.

Україну на міжнародних військових маневрах представляє зведена ротно-тактична група 25-ї окремої повітрянодесантної бригади Десантно-штурмових військ Збройних Сил України.

Навчання будуть проходити більше двох тижнів, у декілька етапів, на різних ділянках військового полігону.

Першим етапом навчання для українських десантників є планування майбутніх дій на наступні етапи маневрів, відпрацювання бойових наказів за стандартами НАТО, проведення рекогносування ділянок полігону та постановки завдань особовому складу на наступний день навчань.

 

Зведена ротно-тактична група 25-ї окремої повітрянодесантної бригади ДШВ ЗС України буде виконувати навчальні завдання в рамках навчань у складі механізованого батальйону Збройних сил Румунії при підтримці інструкторів Міжнародного центру миротворчості та безпеки, на території Міжнародного навчального центру с. Чінку (Румунія).

25опдбр SABER GUARDIAN Міжнародні навчання Румунія Сусіди Чорноморський регіон