fbpx
Південно-Китайське море: Росія відправила до регіону свої кораблі

Південно-Китайське море: Росія відправила до регіону свої кораблі

ВМФ Росії Південно-Китайське море Світ Філіппіни

Росія відправила на Філіппіни два великих протичовнових кораблі – Адмирал Трибуц” (364) та “Адмирал Виноградов”(572) на фоні загострення напруженості у Південнокитайському морі

Про це повідомляє CNN з посиланням на місцеві ЗМІ

Візит відбувається в рамках “доброї волі” та загалом це другий похід з початку року російських кораблів до цієї країни.

Також разом з ними прибуло судно забезпечення – танкер “Иркут”

“Есмінці “Адмирал Трибуц” (364) і “Адмирал Виноградов”(572), що класифікуються як “великі, протичовнові кораблі”, пришвартувалися в Манілі в понеділок вранці разом з “Иркут”, великим морським танкером”, – йдеться у повідомленні.

Раніше на початку січня три російські морські кораблі заходили в Манілі для “подальшого зміцнення і підтримки сприяння миру, стабільності та морського співробітництва”.

До цього обидві країни підписали угоду про військово-морське співробітництво, що передбачатиме більше спільних навчань і взаємних візитів.

Через Південно-Китайське море проходить важливі морські шляхи з Азії до Європи та Америки. До цього моря виходять береги сімох країн – Китай, В’єтнам, Малайзія, Індонезія, Бруней, Тайвань та Філіппіни, які претендують на значні території.

Останній час Китай здійснює активне будівництво військових баз на спірних островах та розміщує на них важке озброєння. Міжнародна спільнота вже впродовж десяти років намагається здійснити тиск на КНР з метою визнання міжнародного морського права у регіоні. США, Британія, Франція та Австралія регулярно проводять міжнародні військово-морські навчання у регіоні для підтримки союзників

ВМФ Росії Південно-Китайське море Світ Філіппіни