fbpx
Показ фільму «Черкаси» стартує в річницю початку окупації Криму

Показ фільму «Черкаси» стартує в річницю початку окупації Криму

«Черкаси» (U311) ВМС України Крим

Всеукраїнська прем’єра та вихід на широкі екрани фільму Тимура Ященко «Черкаси» відбудуться 27 лютого 2020 року.

Про це повідомляє ДержКіно України

Ця дата вибрана командою стрічки не випадково – саме в цей час у 2014 році розпочалася анексія Криму.

До цього режисерську версію фільму з назвою «U 311: Черкаси» покажуть у національній конкурсній програмі 10-го Odesa International Film Festival.

«Фільм «Черкаси», безумовно, є одним із найочікуваніших в українському кінопрокаті. А зважаючи на те, що прем’єра картини запланована аж на лютий, думаю, стрічка буде виходити на широкі екрани ще й з багажем фестивальних нагород», – прокоментував голова Держкіно Пилип Іллєнко.

Кінокартину «U 311: Черкаси» знято на основі реальних подій, які відбувались на півострові та акваторії Чорного моря. В ньому йдеться про екіпаж тральщика «Черкаси», який попри численні погрози, ультиматуми і зрештою відкриту агресію та напад, до останнього тримався і не здавався російським загарбникам.

На ОМКФ презентують фільм "Черкаси"

Художній фільм «Черкаси» про події під час анексії Криму в 2014-ому році покажуть сьогодні на Одеському міжнародному кінофестивалі о 20:00.Фільм створено на основі реальних подій, які відбувались на півострові та акваторії Чорного моря. В ньому йдеться про екіпаж тральщика «Черкаси», який попри численні погрози, ультиматуми і зрештою відкриту агресію та напад, до останнього тримався і не здавався російським загарбникам.Протягом трьох тижнів в березні 2014 року оборону на озері Донузлав тримали 48 моряків "Черкас" з екіпажем в 65 чоловік."Черкаси" – один з п'яти повнометражних фільмів національної конкурсної програми Odesa International Film Festival

Gepostet von Міністерство у справах ветеранів am Dienstag, 16. Juli 2019

Фільм створено компанією MKK film service за підтримки Державного агентства України з питань кіно.

Дистрибуцію здійснюватиме MMD UA.

«Черкаси» (U311) ВМС України Крим