fbpx
Польща допоможе Україні з виробництвом вибухових речовин

Польща допоможе Україні з виробництвом вибухових речовин

Виробництво боєприпасів ОПК Укроборонпром

Директор дивізіону високоточної зброї і боєприпасів ДК “Укроборонпром” Андрій Артюшенко, коментуючи результати переговорів під час міжнародного форуму MSPO-2018 в м. Кельце (Польща) з представниками компанії MESKO S.A., що входить до Польського оборонного холдингу розказав, що Україна за допомогою польських технологій готує серійне виробництво вибухових речовин і порохів.

“Наша мета – вивести співробітництво України та Польщі на стратегічний рівень. Наші технології вже дозволили Польщі створити власні високоточні боєприпаси калібру 155 і 122 мм. Тепер ми розраховуємо на підтримку партнерів. Освоївши серійне виробництво метальних і вибухових речовин, Україна впритул наблизиться до серійного виробництва боєприпасів”, – заявив Артюшенко.

Він відзначив високий рівень кооперації, якого досягнуто підприємствами Укроборонпрому і компанією MESKO S.A. За його словами, польські партнери в рамках співпраці поставляють деякі комплектуючі для маршових двигунів ракет, які вироблені на підприємствах Укроборонпрому.

За словами Артюшенко в найближчі місяці будуть підготовлені документи, які необхідні для старту цих робіт.

“Українська та польська сторони домовилися про спільну роботу зі створення нових рецептур порохів, із застосуванням більш сучасних технологій, які якісно відрізняються від радянських стандартів”, – підкреслив Артюшенко

Виробництво боєприпасів ОПК Укроборонпром