fbpx
Польща частково локалізує виробництво ЗРК Patriot

Польща частково локалізує виробництво ЗРК Patriot

Patriot Балтія Закупівлі ЗРК Польща Сусіди

Polska Grupa Zbrojeniowa та американська компанія Lockheed Martin підписали угоду в рамках програми Wisła щодо часткової локалізації виробництва ЗРК Patriot.

Про це повідомляє Defence24

Відповідно до цієї програми у Польщі будуть виготовлятися елементи ракети та пускової установки PAK-3 MSE, а також створена лабораторія для випробувань ракет для зенітно-ракетного комплексу Patriot.

Президент PGZ розповів, що в Польщі буде вироблятися “одна повна секція ракетного двигуна” PAC-3 MSE. Однак він не хотів говорити про технічні деталі, пояснюючи це комерційною угодою.

Нагадаємо, Польща та США у березні 2018-го року підписали угоду про закупівлю зенітно-ракетних комплексів Patriot.

Зенітно-ракетний комплекс MIM-104 Patriot — американський зенітний ракетний комплекс розроблений та виробляється американською компанією Raytheon.

ЗРК «Patriot» складається з ракети повітряного перехоплення та високопродуктивної радарної системи. Петріот був розроблений в «Редстоунському арсеналі», розташованому в Хантсвіллі, Алабама, відомий розробкою в минулому системи перехоплення балістичних ракет «Safeguard Program» та її компонент, ракет «Спартан» і «Спринт». У цей час експлуатується і поставляється в інші країни вдосконалена версія системи, «Patriot» PAC-3.


Сподобався матеріал? Підтримай незалежний проект - одна кава - 30 гривень - дозволять нам працювати для Вас!


➡ Приват 5168 7422 0031 9014

➡ Моно: 4441 1144 4179 6255


Побачили не точність чи Вас є що доповнити по матеріалу? Напишіть нам: info@mil.in.ua

Підписуйтесь на наші соцмережі:
Facebook
Twitter
YouTube


Patriot Балтія Закупівлі ЗРК Польща Сусіди